2021 – heden: Nieuwe impulsen voor bedrijf en markt​

Sinds 2021 breidt Schüco zijn aanbod rond gebouwlevenscyclus, materiaalkringloop en CO₂-management voortdurend uit. Dit wordt aangevuld metnieuwe diensten, internationale activiteiten en investeringen in de verdere ontwikkeling van het bedrijf.​

Schüco Headquarter Bürogebäude mit Schüco Fassadenelementen

Internationalisering

In 2021 verwerft Schüco een meerderheidsbelang in Alufit International Pvt. Ltd. en richt zich meer op grote gevelprojecten voor infrastructuur en de commerciële sector in India.

Op de Schüco Campus in Bielefeld en daarbuiten worden moderne werkomgevingen en innovatieve showrooms gecreëerd, die gericht zijn op de voordelen voor medewerkers en klanten en de basis leggen voor een succesvolle toekomst.

2022 De Schüco Campus in Bielefeld wordt voltooid. Het nieuwe hoofdkantoor van Schüco One en het Welcome Forum worden geopend.

In mei wordt Schüco Global Services KG opgericht. Het doel van het nieuwe bedrijf is om aftersalesservice te combineren met onderhoud en service, om dit gebied internationaal te laten groeien en onze partners te ondersteunen bij de toenemende vraag.

DNP_2026_SIEGEL_1-1_SIEGER_DE

Kringloopeconomie en CO₂-management​

2023 Met Schüco Carbon Control breidt Schüco zijn oplossingen uit met diensten die rekening houden met CO₂-gerelateerdekengetallen over de hele gebouwlevenscyclus. Investeerders, architecten, verwerkers en exploitanten krijgen ondersteuning bij hetmeten, beoordelen en documenteren van CO₂-equivalenten in verschillende fases van een bouwproject. Meer info hier LINK NAARCARBON CONTROL ​

Schüco breidt zijn portfolio uit met aluminium- en kunststofkwaliteiten met gedocumenteerde CO₂-waarden. Uitspraken over de CO₂-waarden van de betreffende materiaalsoorten zijn gebaseerd op de bijbehorende milieuproductverklaringen (EPD's); de toewijzinggebeurt via het quotaprocedure. Meer info hier LINK NAAR CARBON CONTROL MATERIALEN ​

2024 De wetenschappelijk onderbouwde klimaatdoelstellingen van het bedrijf (middellangetermijn en klimaatneutraal) worden geverifieerd door het Science Based Targets initiative (SBTi).

2025 Met Schüco Value Up breidt Schüco zijn aanbod uit voor renovatieprojecten in bestaande gebouwen. Het objectgerichte dienstpakket ondersteunt de planning en uitvoering van maatregelen aan gebouwschillen en biedt projectdeelnemers een gestructureerde basis voor het renovatieproces. Om zijn aanbod voor renovatieprojecten uit te breiden, neemt Schüco deel in Asset Transformation GmbH, een dochteronderneming van Priedemann Holding GmbH.​

​Schüco wordt bekroond met de Duitse Duurzaamheidsprijs 2026 in de categorie "BedrijvenBouwindustrie".​

2026 viert Schüco haar 75-jarig jubileum.