Hva leter du etter?

...

Team Schüco Norge

Schüco Country Manager Gøran Karlsen

Gøran Karlsen

Country Manager Norge

gkarlsen@schueco.com +47 90 04 49 04 +47 21 95 34 51
Schüco Assistent Sabrina Wagner

Sabrina Wagner

Assistent Norge

swagner@schueco.com +47 45 84 78 37 +47 21 95 34 52
Schüco Assistent Michaela Zedel

Michaela Zedel

Assistent Norge

mzedel@schueco.com +47 45 84 78 37 +47 21 95 34 58

Prosjektrådgivning

Schüco prosjektrådgiver Thomas Aasen

Thomas Aasen

Large Project Manager

taasen@schueco.com +47 92 26 94 77
Schüco arkitekt rådgiver Tom Erik Wiger

Tom Erik Wiger

Architectural Projects Manager

tewiger@schueco.com +47 90 88 28 12
Schüco arkitekt rådgiver Jardar Kilsti Nordeng

Jardar Kilsti Nordeng

Architectural Projects Manager

jknordeng@schueco.com +47 95 76 44 70

Kunderådgivning

Schüco Area Sales Manager Kristian Winje

Kristian Winje

Area Sales Manager

kwinje@schueco.com +47 90 01 50 38

Bestilling og logistikk

Kontakt Schüco logistikk Ingrid Aaslund

Ingrid Aaslund

Sales Backoffice

iaaslund@schueco.com +47 21 95 34 54

Teknisk support

Schüco teknisk leder Håkon Eggestad

Håkon Eggestad

Technical Manager

heggestad@schueco.com +47 95 12 88 53 +47 21 95 34 71
TZ-crop

Tomasz Zamrzycki

Technical Advisor

tzamrzycki@schueco.com +47 45 84 76 17 
Schüco teknisk rådgiver Ben-Vidar Pedersen

Ben-Vidar Pedersen

Technical Advisor

bvpedersen@schueco.com +47 95 43 80 77 +47 21 95 34 73
Fotograf_Nicki_Twang_Jonas-crop

Jonas van Zwieten Sivertsen

Technical Advisor

jsivertsen@schueco.com +47 21 95 34 74

Markedsføring

Fotograf_Nicki_Twang_Anna-Lena-crop

Anna-Lena Schomburg

Marketing Manager

alschomburg@schueco.com + 47 21 95 34 53

PVC

Schüco PVC-rådgiver Ben-Vidar Pedersen

Ben-Vidar Pedersen

Technical Advisor

bvpedersen@schueco.com +47 95 43 80 77 +47 21 95 34 73
Organisation Schüco Norge
Dashboard
webspecial.m209.close