Schüco Arama

Değerli malzemeler

Aluminyum, PVC-U

Aluminyum

Alüminyum malzemesi, sonsuz şekillendirilebilirliği ve yüzey işlemindeki birçok olasılıkları nedeniyle modayı belirleyen ve geleceğe yönelik binaların planlanmasında mimarlara mümkün olan en büyük tasarım özgürlüğünü sunar ve ekolojik olarak değerlidir. Alüminyumdan yapılmış modern cephe üniteleri, düşük U değerleri ile karakterize edilir. Bu şekilde, bir binanın pozitif ekolojik dengesine önemli bir katkıda bulunurlar. Sistemlerin yapımındaki optimum malzeme kalınlıkları, düşük hammadde tüketimi sağlar ve mekanik sağlamlık ve korozyon direnci uzun servis ömrünü ve dolayısıyla yüksek sürdürülebilirliği garanti eder. Alüminyum malzemesi,sağlık için tamamen zararsızdır. Çıkarıldıktan sonra, gerektiği kadar geri dönüştürülebilir ve malzeme döngüsünde tüm orijinal kalite özelliklerini korur. Yongalar bile geri dönüştürülebilir.

PVC-U

En yüksek talepleri karşılayan malzemeler yarının dünyası için çok önemlidir. PVC böyle bir malzemedir ve olumlu özellikleri sayesinde pencere ve kapı ünitelerinin üretiminde giderek daha fazla kullanılmaktadır. PVC-U'dan yapılan profiller iyi yalıtım özelliklerine sahiptir ve bu nedenle binalar için pozitif bir enerji dengesine katkıda bulunur. Ayrıca çok dayanıklıdır. Bu, sadece PVC'nin mükemmel hava direncine bağlı değildir. Mükemmel tasarım yelpazesi ile PVC'den yapılan pencere ve kapı üniteleri büyük tasarım özgürlüğü sağlar, böylece geleceğe uygun öncü binaların planlanmasını mümkün kılar. PVC pencere profillerinin en önemli özelliklerinden biri, geri dönüştürülebilmeleridir. Bileşen parçalarına kolayca sökülebilir ve geri dönüştürülebilirler. PVC-U'dan yapılmış pencere ve kapı üniteleri ile plan yapar ve inşa ederseniz, daha fazla sürdürülebilirliğe katkıda bulunursunuz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Broşürü indirebilirsiniz

Gelecek odaklı

Schüco'nun günümüzün küresel zorluklarıyla başa çıkmak için üstlendiği sürdürülebilirlik önlemleri hakkında daha fazla bilgi edinin.