Schüco Arama
Neuer Inhalt (1)

Sorumluluk alın

Schüco, ekonomik faaliyetlerinin çevre üzerinde etkileri olduğunun ve bu nedenle de doğa ve gelecek nesillere karşı, kaynak ve çevre dostu ticaret açısından bir yükümlülüğünün olduğunun bilincindedir. Bu, Schüco sistemlerinin sadece sürdürülebilir ürün geliştirmenin temel prensiplerinin altında yatan değil, aynı zamanda çalışanların sorumlu günlük eylemleriyle çevre üzerindeki etkinin en aza indirilmesine katkıda bulunduğu anlamına gelir.


 

Bu çabaların odak noktasında şirketin Carbon Footprint'i bulunmaktadır. Schüco, ilk defa 2011 yılında Alman konumları için Carbon Footprint belirlemesi gerçekleştirdi ve CO2'e eş değer olan 74.292 tonluk bir değer tespit etti. Artık hedef, bu yıllık değerin yeniden belirlenmesi ve çevreyi koruyan önlemlerle sürdürülebilir bir şekilde azaltılmasıdır.

Ayrıca, Bielefeld'deki şirket merkezinde Schüco International KG'nin çevre yönetimi sistemi, uluslar arası çevre yönetimi standardı ISO 14001 ve kalite yönetimi ISO 9001 kalite yönetim standardı uyarınca sertifikalandırılmıştır.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Broşürü indirebilirsiniz

Gelecek odaklı

Schüco'nun günümüzün küresel zorluklarıyla başa çıkmak için üstlendiği sürdürülebilirlik önlemleri hakkında daha fazla bilgi edinin.