WEJDŹ DO ŚRODKA!
BR_SCH_Spring-Animation_Exterior_Still_01_web

NAJLEPSZY WIDOK

Drzwi przesuwne Schüco Design

Logos 2023 (1)
WEJDŹ DO ŚRODKA!
POSZERZ SWOJE PERSPEKTYWY

dzięki drzwiom przesuwnym Schüco Design

Mój dom. Mój punkt widzenia. Moje drzwi przesuwne Schüco Design.

Czy drzwi to tylko drzwi? Niekoniecznie! Każdy, kto decyduje się dziś na drzwi przesuwne, dokonuje właściwego wyboru. Zapewniają maksymalny dopływ naturalnego światła i płynnie łączą wnętrze z otoczeniem. Wąskie w widoku profile, bez rzucających się w oczy ościeżnic, to gwarancja najlepszego widoku na otoczenie. Jeśli marzysz o jasnych i przestronnych wnętrzach, to z pewnością docenisz wielkoformatowe przeszklenia i szerokie światło przejścia, jakie mogą zapewnić tylko drzwi przesuwne. A jeśli mowa o przestrzeni mieszkalnej – można ją zaoszczędzić, gdyż problem skrzydeł otwieranych do wewnątrz odchodzi w przeszłość. Nowoczesne drzwi przesuwne są również bardzo efektywne energetycznie – zarówno latem, jak i zimą. Zatrzymują ciepło wewnątrz, a chłód zostawiają na zewnątrz.


Dzięki drzwiom przesuwnym Schüco Design stworzysz rozwiązanie perfekcyjnie dopasowane do projektu budynku i indywidualnego stylu.

Nagrodzony design.
Nagrodzony design.
Najwyższa jakość.
Najwyższa jakość.
Przebadana technologia. Długoterminowa satysfakcja.
Przebadana technologia. Długoterminowa satysfakcja.
Innowacyjne i zrównoważone rozwiązania.
Innowacyjne i zrównoważone rozwiązania.
Rohbau_schiebetuer_web

Jakie drzwi przesuwne

będą najlepsze?

Panoramiczny

Design

Klasyczny

Design

Składany

Design

Ekskluzywna edycja Bezramowe i wielkoformatowe

Nie da się uzyskać szerszego widoku niż ten. Ogromne powierzchnie przeszkleń i wąskie w widoku profile to charakterystyczna cecha drzwi przesuwnych Schüco Panorama Design.

Wszechstronne Różnorodne i sprawdzone

Drzwi przesuwne o klasycznym designie imponują wszechstronnością, dlatego doskonale sprawdzają się w niemal każdym budynku.

Oszczędność miejsca Elastyczność i więcej przestrzeni

Nieograniczony widok na zewnątrz. Salon i taras stają się jedną przestrzenią – dzięki drzwiom składano-przesuwnym Schüco Design, które można otworzyć na pełną szerokość.

Drzwi przesuwne Schüco to design. Komfort. Bezpieczeństwo. Energooszczędność. I zrównoważone rozwiązania.

A nawet więcej – dobre samopoczucie! Gdy budujesz lub remontujesz dom, starannie dobierasz wszystkie elementy. Na jakość mieszkania wpływa jednak nie tylko aranżacja wnętrza, lecz także odpowiednio dobrane drzwi. Drzwi przesuwne Schüco to o wiele więcej niż tylko drzwi. Tworzą płynne połączenie między wnętrzem i otoczeniem zewnętrznym. Zapewniają światło i chronią przed chłodem, gorącem, a nawet włamywaczami.

3424a08

DESIGN. Stwórz unikatowy dom.

Drzwi przesuwne są nie tylko funkcjonalne, lecz także uatrakcyjniają przestrzeń mieszkalną. Nadaj im własny styl, dzięki klamkom, kolorom powierzchni i profilom.

3760a80

KOMFORT. Ma wiele różnych oblicz.

Drzwi przesuwne Schüco oferują maksymalny komfort i wygodę, dzięki eliminacji wystających progów, łatwej obsłudze czy optymalnej wymianie powietrza.

3760a87

BEZPIECZEŃSTWO. Zostaw zagrożenia na zewnątrz.

Pomimo wąskich profili i dużych powierzchni przeszkleń drzwi przesuwne Schüco Design wyróżniają się przetestowaną i certyfikowaną odpornością na włamanie.

_KSM4480

SMART. Stwórz inteligentny dom.

Za pomocą aplikacji, przycisku czy przy użyciu komendy głosowej – obsługa drzwi przesuwnych Schüco nie wymaga wysiłku i jest bezpieczna, co pozwala podnieść komfort mieszkania.

3745a04

Aluminium czy PVC-U. Wybór należy do Ciebie!

Każdy materiał ma swoje zalety. Dlatego często trudno jest podjąć właściwą decyzję. Mamy dobrą wiadomość: Schüco oferuje drzwi przesuwne zarówno z aluminium, jak i z PVC-U.

3506a07

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ. Więcej niż ochrona środowiska i klimatu.

Zrównoważony rozwój ma wiele oblicz. Zrównoważone działania w Schüco dotyczą różnych aspektów, takich jak stosowanie materiałów z recyklingu, przydatność do wtórnego przetwarzania, długi cykl życia produktu i energooszczędność.

Schüco oferuje coś więcej niż drzwi.

Schüco to dostawca systemów okiennych, drzwiowych i fasadowych.

schueco_jahresbericht_schueco_one_neubau_nacht

Schüco jest wiodącym dostawcą systemów okiennych, drzwiowych i fasadowych. Na całym świecie firma zatrudnia 5650 osób w 80 krajach, które codziennie dokładają wysiłku, by zmieniać zwykłe budynki w domy marzeń. Od momentu założenia firmy w Bielefeld w 1951 roku rozwinęliśmy się w lidera branży. Z wielką pasją, energią i doświadczeniem doskonalimy naszą ofertę pod wieloma względami: designu, technologii, bezpieczeństwa, komfortu i zrównoważonego rozwoju. Dotyczy to także naszych systemów przesuwnych. Czasem może to oznaczać redukcję lub eliminację niektórych elementów, na przykład wysmuklenie profili lub usunięcie wystających progów. Nasza technologia pozwala łączyć wnętrze i naturę w jedno. A także zmienić zwykły budynek jednorodzinny w dom marzeń.


Moje drzwi przesuwne Schüco!