Schüco Arama
...

Mükemmel ısı yalıtımı, en iyi kalite ve çok çeşitli tasarım

Giriş kapısı, her cephenin temel unsurudur. Yeni bir Schüco PVC-U villa kapısı ile giriş alanınız gerçekten göz alıcı bir özellik haline gelecek ve binanın bireysel karakterini vurgulayacaktır. Estetik faydalara ek olarak, Schüco'nun PVC-U villa kapıları olağanüstü hırsızlığa karşı dayanıklılık ve maksimum ısı yalıtımı sunar. Hayalinizdeki kapı, özel gereksinimleriniz doğrultusunda kullanım kolaylığını artırmak için çok çeşitli teknik aksesuar bileşenleri ile donatılabilir.

En yüksek kalite gereksinimleri ve çok çeşitli avantajlar

Isı yalıtımı ve ses azaltma, değişen ihtiyaçlar ve teknik ilerleme açısından artan standartlar - bugün, yeni bir giriş kapısı her zamankinden çok daha fazlasını yapmalıdır. Bu artan gereksinimleri karşılamak için Schüco giriş kapıları farklı serilerden yapılabilir. Bu nedenle, yeni Schüco villa kapınızın tam olarak beklediğiniz şeyi yapacağından emin olabilirsiniz.

Energy

Save with systems

Yüksek ısı yalıtım özellikleri sayesinde yeni PVC-U giriş kapıları, dışarıda sıfırın altına düştüğünde bile evinizin içindeki sıcaklığın hoş kalmasını sağlar. Aynı zamanda yazın sıcağı da dışarıda tutarlar. Kişisel ihtiyaçlarınıza uygun yeni bir Schüco PVC-U giriş kapısı planlamak için, ısı yalıtımı açısından en çeşitli gereksinimleri karşılayan farklı profil serileri mevcuttur. Bu sayede pasif ev seviyesinde giriş kapıları da oluşturulabilir

Design
Create individual designs

Schüco TopAlu combines the excellent thermal insulation of a PVC-U entrance door with the particularly high-quality appearance of aluminium. Whether coated or anodised – the Schüco TopAlu external aluminium cover cap provides almost unlimited design options. At the same time, it is very resistant to environmental influences and extremely weather-resistant, which reduces the maintenance requirements of your new Schüco door to a minimum.

Comfort
Added quality

Effortless operation should be a matter of course for a modern entrance door. Intelligent solutions also allow the ease of use to be significantly increased. To achieve this, Schüco offers a wide selection of accessory components, which make many things easier and more convenient. There is a wide range of options open to you – from special hinges and handles right through to the automation of your PVC-U entrance door.

3586a38
Güvenlik
Güvende hissedin

Her zaman kendinizi güvende ve güvende hissetmek için kendi güvenliğinize yatırım yapmaya değer. Çeşitli farklı bileşenler sayesinde, Schüco PVC-U sistemlerinden yapılan giriş kapıları kişisel güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirilebilir. Örneğin, çeneli cıvata kilitleri, kapıyı çerçeveye daha sıkı bir şekilde tutturduğu ve kaldırmayı çok daha zor hale getirdiği için daha fazla güvenlik sunar. Bu, güvenliği sadece bir his değil, kesinlik yapar.

Dayanıklı villa kapıları ve sürdürülebilir binalar için

Schüco PVC-U ev kapılarını seçmek için birçok iyi neden vardır ve bunlardan biri de Schüco ürünlerinin etkileyici kalitesidir. Schüco giriş kapıları bu nedenle özellikle dayanıklıdır ve yıllarca tamamen işlevsel kalır.

Schüco LivIng – entrance doors developed to meet your requirements

Schüco LivIng, konfor, güvenlik, enerji verimliliği ve tasarım açısından yeni standartlar belirliyor. 82 mm'lik temel derinliği ve mükemmel ısı yalıtım değerleri ile enerji tasarrufu sağlayan kapılarda öncü olmak için gerekli tüm özelliklere sahiptir. Yeni sızdırmazlık teknolojisi, giriş kapısının kullanım ömrü boyunca cereyana, neme ve gürültüye karşı etkili koruma sağlar. "Made in Germany" kalitesi ve direnç sınıfı RC 2'ye karşı hırsızlığa karşı dayanıklılık.

 • 1,4 W / (m2K) Uf değerine sahip ısı yalıtımı
 • İki sızdırmazlık seviyesi sayesinde rüzgar ve hava koşullarına karşı koruma
 • Kolay erişimli tasarım
 • Çoklu tasarım seçenekleri

Schüco CT 70 – kapı sistemleri arasında çok yönlüsü

Schüco CT 70 kapılar, hem yeni inşaat hem de yenileme projelerinde çok çeşitli kullanımlar için uygundur. Kapsamlı bir aksesuar yelpazesi, yüksek düzeyde sistem güvenliği sağlar. Kanıtlanmış çok bölmeli profil ve kapı eşiğinin ısıl kırılması, yüksek düzeyde ısı yalıtımı sağlar ve böylece önemli ölçüde enerji tasarrufu potansiyeli sunar.

 • Uf değeri 1,1 W / (m2 · K) olan mükemmel ısı yalıtımı
 • Kolayca entegre edilen konfor ve güvenlik fonksiyonları
 • Kolay erişimli tasarım
 • Çeşitli renk ve tasarım seçenekleri

Schüco LivIng için 0 mm kapı eşiği

Schüco LivIng ürün yelpazesi için özel olarak geliştirilen seviye 0 mm eşiği ile en küçük takılma tehlikeleri bile geçmişte kaldı.

 • Schüco LivIng giriş ve yan giriş kapıları için DIN 18040'a göre maksimum erişilebilirlik (içe açılır)
 • Yüksek kaliteli silikondan özel olarak geliştirilmiş eşik contaları, eşik alanında optimum hava geçirmezliği garanti eder
 • Optimum ısı yalıtımı: 0 mm eşik seviyesi, ısı kayıplarını güvenilir bir şekilde önlemek için ısısal olarak kırılır
 • Tüm standart drenaj sistemleriyle kullanılabilir
 • Çeşitli tasarım seçenekleri sunan Schüco TopAlu serisinden kanatlı kapı dolguları ve alüminyum kapak kapakları ile kombine edilebilir

Schüco LivIng ve Schüco CT 7020 mm kapı eşiği

20 mm kapı eşiği, yenilikçi bir plastik / alüminyum kompozitten yapılmıştır ve Schüco LivIng ve Schüco CT 70 PVC-U kapı sistemleri ile uyumludur.

 • 20 mm'lik düşük yapı yüksekliği sayesinde DIN 18040'a uygun bariyersiz bina gereksinimlerini karşılar.
 • Düşük yapı yüksekliğine rağmen maksimum ısı yalıtımı ve özellikle yüksek hava geçirmezlik
 • Çekici görünüm: 20 mm kapı eşiği, alüminyum siyah / siyah eloksal ve alüminyum eloksal / gri renklerde mevcuttur. Adım koruması, uyumlu siyah ve gri renklerde mevcuttur.
 • Tamamen gizli sabitleme
 • İçe açılır ve dışa açılır, ön ve yan giriş kapılarının yanı sıra balkon kapıları için uygundur

Schüco geniş bir Partner ağı ile çalışır. Schüco uygulamacı iş ortaklarımız, danışma ve teklif aşamasından Schüco ürünlerinizin imalatına ve kurulumuna kadar özel bina projenizde sizi destekleyecektir. Projeniz için bölgenizdeki ideal Schüco Partner'i bulmak için bizi arayın!