Schüco Arama
...

Perfectly formed, versatile, distinctive

Çok sayıda tasarım seçeneği, yüksek düzeyde sağlamlık ve dayanıklılık:
Alüminyum, pencerelerin büyük boyutlarda ve optimum ısı yalıtımı ile yapılmasını sağlar. Bir binanın bireysel karakterini tanımlarlar ve odaların ışıkla dolmasını sağlarlar.

Alüminyum: geleceği inşa eden malzeme

Alüminyum pencereler, kalite açısından en yüksek talepleri karşılar ve çok sayıda fayda sunar: yüksek derecede stabilite, enerji verimliliği, değer artışı, çeşitli yüzey kaplamaları, dar çerçeve görüş hatları, sorunsuz çalışma, minimum bakım ve uzun hizmet ömrü. Alüminyum pencerelerle ömür boyu yaşam kalitesi yaratırsınız.

3586a38
ENERJİ

Artan değer

Alüminyum pencereler en yüksek ısı yalıtım gereksinimlerini karşıladığından, Schüco'nun yeni alüminyum enerji tasarrufu standardına yapılan yatırım, artan enerji fiyatları karşısında değerlidir.

3586a38
TASARIM
Görünür şekilde farklı

Schüco pencereleri, işlevselliği zamansız bir görünümle birleştirir. Akıllı teknoloji, birçok farklı şekil ve renk seçeneği ile uyumlu bir şekilde birleştirilmiştir. Her yapıya benzersiz bir tarz vermek için: sizin tarzınız.

3586a38
KONFOR
Daha fazla refah

Akıllı evinizde artan konfor ve rahatlık. Pencereler bir düğmeye dokunarak açılıp kapatılabilir. Tüm pencerelerin kapalı olup olmadığını kontrol etmek için yalnızca tek bir bakış gerekir. Schüco bina teknolojisi, eviniz için pencere ve kapıların açılıp kapanmasının elektronik olarak izlenmesi, doğal ve otomatik havalandırma, elektrikle çalışan güneş kırıcı ve parlama koruması gibi çok çeşitli çözümler sunar.

3586a38
GÜVENLİK
Güvende hissedin

Schüco pencereler, gizli ve oldukça etkili bir şekilde güvenlik sağlar. Sonuçta, artırılmış hırsızlığa dayanım, estetiği olumsuz etkilememelidir. Bu nedenle Schüco pencereleri, ek kilitleme noktaları yardımıyla direnç sınıfı 3'e (RC 3) yükseltilebilen, örneğin iç bağlantıya sahip yüksek seviyede temel koruma sağlar. Ürün yelpazesi, kilitlenebilir kollar ve evden çıkarken camların kapatılması için bir onay fonksiyonu ile uygun kapanmanın izlenmesi ile tamamlanmaktadır.

Create residential value with Schüco aluminium window systems

Aluminium is the right choice for you. Aluminium windows meet the highest quality requirements and offer numerous benefits:

Schüco AWS 90.SI+ – Maximum thermal insulation

The Schüco AWS 90.SI+ (Super Insulation) aluminium window is a highly thermally insulated window to passive house level.

 • Unique thermal insulation: Uf value = 0.71 W/(m2K)
 • Burglar resistance to RC 3
 • Minimal face width of 99 mm

Schüco AWS 75 PD – harika bir manzaraya olanak sunan çekici tasarım

Azaltılmış profil görünümleri sayesinde maksimum şeffaflık. Büyük ölçekli Schüco AWS 75 PD pencere sistemi, minimuma indirilmiş iç ve dış yüz genişlikleri sayesinde maksimum ışık penetrasyonuna izin verir.

 • Isı yalıtımı: Uf değeri = 1.7 W/(m2K)
 • Hırsızlığa dayanım RC 2
 • Minimal ön görünüm 55 mm

Schüco AWS 75.SI+ – Highly thermally insulated, robust and suitable for universal use

The highly thermally insulated Schüco AWS 75.SI+ (Super Insulation) window system sets a new standard in thermal insulation for aluminium windows – without compromising on comfort and design. The narrow profile face widths ensure maximum transparency, which guarantees that your living and working spaces are particularly bright and flooded with light.

 • Outstanding thermal insulation: Uf values of 0.92 W/(m²K)
 • Burglar resistance to RC 3
 • Minimal face width of 91 mm

Schüco AWS 90 BS.SI+

The Schüco AWS 90 BS.SI+ block window with a basic depth of 90 mm combines the benefits of aluminium with maximum thermal insulation for design-oriented, sustainable architecture.

 • Unique thermal insulation: Uf value = 0.96 W/(m2K)
 • Burglar resistance to RC 3
 • Minimal face width of 77 mm

Schüco AWS 75 BS.SI+

The Schüco AWS 75 BS.SI+ block window series features an impressive appearance with extremely narrow face widths from 67 mm and a concealed vent. The proportionally narrow frames in contrast to large areas of glass mean the units are more transparent, thereby meeting all of today’s architectural requirements.

 • Unique thermal insulation: Uf value = 1.3 W/(m2K)
 • Burglar resistance to RC 2
 • Minimal face width of 67 mm