Schüco Arama

...

Tasarım ve güvenliğin mükemmel kombinasyonu

Modüler kapı yönetim sistemi

Bugün, daha iyi yaşam kalitesi Schüco Kapı Kontrol Sistemi (DCS) ile ön kapıda başlıyor. Schüco Kapı Kontrol Sistemi (DCS), kapı iletişimi ve erişim kontrolü için benzersiz bir modüler kapı yönetim sistemidir. Schüco DCS, rahatlık ve güvenliği en son teknoloji ve sofistike tasarımla birleştirir ve ayrıca kullanımı inanılmaz derecede kolaydır.


Öne çıkan ürün: Schüco DCS SmartTouch

Ön kapınız için akıllı kapı zili

Schüco DCS SmartTouch, tek bir modülde güvenli bir giriş alanı için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir: güvenilir erişim kontrolü, kamera, kapı zili, gece görüşü ve parlaklık sensörü. Ayrıca en son teknoloji ile donatılmıştır, böylece kişisel ev numaranızı ayarlayabilir veya akıllı telefonunuzu Schüco uygulaması üzerinden bağlayabilirsiniz.


3586a38
Design

Timeless and high quality

3586a38
Operation
Intuitive smartphone-style interface
3586a38
ACCESSIBILITY
For on the go
3586a38
EASY INSTALLATION
For newbuild and renovation projects
3586a38
SECURITY
Control via app

Kolay ve rahat

Schüco DCS SmartTouch'ı dokunmatik ekran üzerinden kolay ve sezgisel bir şekilde kullanın veya hareket halindeyken internete bağlıyken kapı kapı zili sistemini kontrol etmek için akıllı telefonunuzu kullanın. Bu şekilde, kameranıza ve ses sisteminize istediğiniz zaman erişebilir ve kendinizi olası hırsızlıklara karşı etkili bir şekilde koruyabilirsiniz.

Schüco DCS SmartTouch'ınızı yalnızca birkaç adımda ayarlamak için Schüco uygulamasını kullanın. Örneğin, yetkili kullanıcılar kapı numaralarını ve kişisel PIN kodlarını girebilir.

Kamera
İdeal algılama aralığı için 140 ° diyagonal tam 1080p HD çözünürlük

Gece görüşü
Kötü ışık koşullarında bile en yüksek video kalitesi

Dokunmatik ekran
Kolay kullanım için 4,3 "ekran

Girişinize hareket halindeyken akıllı telefonunuzla erişin

Uyumlu sistem: Schüco DCS SmartTouch uygulamasını hem iOS hem de Android cihazlarda kullanın.

Tüm dünyada kullanılabilir: Uygulama, ön kapınıza olan iletimi bölgesel cep telefonu ağınıza otomatik olarak ayarlar, böylece ön kapınızla mümkün olan en iyi iletişime sahip olursunuz.

Schüco Bulut: Akıllı telefonunuzdaki Schüco Bulut aracılığıyla gönderilen bildirimler, kapı zilinizi çaldığında sizi güvenli ve rahat bir şekilde bilgilendirir. 

Yetkiler: Hangi kişilerin ön kapınızı Schüco DCS SmartTouch aracılığıyla ne zaman açabileceğini belirlemek için bir veya daha fazla PIN kodu kullanın.

Günlüğe Kaydetme: Schüco DCS SmartTouch'ınızı kimlerin kullandığını, kapı zilinizi kimin çaldığını ve herhangi bir zamanda bir erişim kodu kimin girdiğini izleyin.

En gelişmiş güvenlik: Verileriniz, çevrim içi bankacılık ile de kullanılan TLS hibrit şifreleme protokolü kullanılarak korunur.

app_schueco_dcs_smartouch

More automation products for your front door

As an alternative to the Schüco DCS SmartTouch all-in-one solution, individual components of the Schüco Door Control System are also available for your front door. Talk to a Schüco partner in your area.


Schüco Door Control System (DCS)

The Schüco DCS door communication system is a simple and highly effective modular solution to improve security in the entrance area of your home. It not only offers a unique combination of access control and door communication, but can also be conveniently flush-fitted in the door profile. The stylish black glass of the module bar has a fine and discreet character. You can combine individual components such as an illuminated house number with call buttons for one or more parties.

Schüco Fingerprint Easy

Lost and stolen keys are a thing of the past – with Schüco Fingerprint Easy, you can open your front door with your fingerprint. The biometric fingerprint access system for internal and external doors is extremely simple and convenient to use, and has an elegant, timeless design. The slanted sensor face ensures that finger placement is intuitive. As a further benefit, internal relay contacts provide the system with the best possible defence against sabotage.

Schüco BlueCon

Schüco BlueCon erişim kontrol modülü, akıllı telefonunuzu kullanarak kapı açıcıyı çalıştırmanıza izin verir. Kapı kilidi, bir akıllı telefon uygulaması aracılığıyla bir düğmeye dokunarak kontrol etmek son derece kolaydır. Otomatik kilit açma işlevini kullanarak, akıllı telefon cebinizde olsa bile kapı kendiliğinden açılır ve kilit ile akıllı telefon arasındaki bağlantı Bluetooth aracılığıyla birkaç saniye içinde kurulur. BlueCon modülü gizlendiğinden ve içerideki kapı indiriminde neredeyse görünmez olduğundan, ön kapınız üzerinde olumsuz bir etkisi yoktur, bu da onu yağmur veya fırtına gibi çevresel faktörlere karşı korur.

Giriş kapısı otomasyonu
Dashboard
webspecial.m209.close