Schüco Arama
...

Enerji tasarrufu kolay hele geldi

Schüco standart pencereleri klasik görünümleriyle etkileyicidir. Birçok farklı şekil ve renk mümkündür. Pencereler için geniş tasarım seçenekleri, binaya benzersiz bir stil kazandırmaya yardımcı olabilir. Herhangi bir eğilimi geride bırakan bir görünüm için.

İyi pencerelerin temeli

Yüksek dayanım, enerji verimliliği, değer artışı, çok çeşitli yüzey kaplamaları, dar çerçeve görünümleri, sorunsuz çalışma, minimum bakım ve uzun hizmet ömrü. Schüco'nun standart pencereleriyle bir ömür boyu yaşam kalitesi yaratırsınız.

3586a38
ENERJİ

Artan değer

Evinizin yalıtımından ödün vermeyin. Schüco pencereler size maksimum enerji verimliliğini garanti eder. Bu, önemli ölçüde daha düşük ısıtma maliyetlerini bu şekilde sağlar. Hedeflenen havalandırma ile daha fazla tasarruf sağlayabilirsiniz. Schüco bunun için de doğru çözüme sahiptir.

3586a38
TASARIM
Görünür fark

Schüco pencereleri, işlevselliği zamansız bir görünümle birleştirir. Akıllı teknoloji, birçok farklı şekil ve renk seçeneği ile uyumlu bir şekilde birleştirilmiştir. Her binaya benzersiz bir tarz vermek için: kendi tarzınız.

3586a38
KONFOR
Daha fazla refah

Akıllı evinizde artan konfor ve rahatlık. Pencereler bir düğmeye dokunarak açılıp kapatılabilir. Tüm pencerelerin kapalı olup olmadığını kontrol etmek için yalnızca tek bir bakış gerekir. Schüco bina teknolojisi, eviniz için pencere ve kapıların açılıp kapanmasının elektronik olarak izlenmesi, doğal ve otomatik havalandırma, ayrıca elektrikle çalışan güneş kırıcı ve parlama koruması gibi çok çeşitli çözümler sunar.

3586a38
GÜVENLİK
Güvende hissedin

Schüco pencereleri, gizli ve son derece etkili bir şekilde güvenlik sağlar. Nihayetinde, hırsızlığa karşı dayanımın artırılması estetiği olumsuz etkilememelidir. Bu nedenle Schüco pencereleri, ek kilitleme noktalarının yardımıyla direnç sınıfı 3'e (RC 3) yükseltilebilen bir iç bağlantı parçası ile yüksek düzeyde temel koruma sağlar. Ürün yelpazesi, kilitlenebilir tutamaklar ve evden çıkarken camların kapatılması için bir onay fonksiyonu ile uygun kapanmanın izlenmesi ile tamamlanır.

Alüminyum standart pencereler

Schüco AWS 90.SI+ – Maksimum ısı yalıtımı

Schüco AWS 90.SI + (Süper Izolasyon) alüminyum pencere pasif ev seviyesine yüksek ısı yalıtımlı bir penceredir.

 • Eşsiz ısı yalıtımı: Uf değeri = 0.71 W/(m2K)
 • RC 3'e karşı hırsız direnci
 • Minimum yüzey genişliği 99 mm

Schüco AWS 75.SI+ – Highly thermally insulated, robust and suitable for universal use

The highly thermally insulated Schüco AWS 75.SI+ (Super Insulation) window system sets a new standard in thermal insulation for aluminium windows – without compromising on ease of use or design. The narrow profile face widths ensure maximum transparency, which guarantees that your living and working spaces are particularly bright and flooded with light.

 • Outstanding thermal insulation: Uf value = 0.92 W/(m2K)
 • Burglar resistance to RC 3
 • Minimal face width of 91 mm

PVC-U standart pencereler

Schüco LivIng Alu Inside – enerji tasarrufu için mükemmel çözüm

Eşsiz alüminyum profil haddeleme teknolojisinin kullanımı Schüco LivIng Alu Inside'ı olağanüstü ısı yalıtımlı çeliksiz bir profil sistemi haline getirir. Maksimum yalıtım PVC-U sisteminin belirleyici bir avantajı, yüksek kaliteli bir alüminyum alaşım olan profil sisteminin içindeki malzemedir. Cilalı yüzey, termal radyasyonun büyük bir yüzdesini yansıtır.

 • Pasif ev seviyesine pencere sistemi için 0,79 W / (m²K) 'e kadar düşük Uf değerleri
 • Rüzgar, yağmur ve soğuğa karşı olası en iyi koruma için üç sürekli sızdırmazlık seviyesine sahip orta conta sistemi
 • Ek güvenlik ve hırsızlığa karşı direnç için artırılmış temel derinlik

Schüco LivIng – Gereksinimlerinizi karşılamak için geliştirilmiş enerji tasarruflu pencereler

Schüco LivIng, konfor, güvenlik, enerji verimliliği ve tasarım açısından yeni standartlar belirliyor. 82 mm'lik temel derinliği ve pasif ev seviyesine göre ısı yalıtım değerleri ile enerji tasarrufu sağlayan pencerelere öncülük etmek için gerekli tüm özelliklere sahiptir. Yeni sızdırmazlık teknolojisi, pencerenin kullanım ömrü boyunca hava akımına, neme ve gürültüye karşı etkili koruma sağlar. "Made in Germany" kalitesi ve direnç sınıfı RC 2'ye karşı hırsızlığa karşı dayanıklılık.

 • 7 odacıklı pencere sistemi 0,96 W / (m²K) 'e kadar düşük Uf değerleri için olağanüstü ısı yalıtım özelliklerine sahip
 • 2 veya 3 sızdırmazlık seviyesi mevcuttur
 • Çoklu tasarım seçenekleri 

Schüco CT 70 – Pencere sistemleri içinde en çok yönlüsü

Schüco CT 70 serisinin PVC-U pencereleri, yüksek ısı yalıtımına ve çok yönlü aksesuarlara sahiptir, zamansız hatlara, dar yüz genişliklerine ve çok etkili ses azaltmaya sahiptir. Schüco CT 70 pencereleri iki sürekli sızdırmazlık seviyesi ile mevcuttur.

 • İyi ısı yalıtımı: 1,2 ila 1,5 W / (m²K) arasındaki Uf değerleri
 • İki kontur seçeneği (Classic ve Rondo) sayesinde tasarım özgürlüğü
 • Çok çeşitli renk ve tasarım seçenekleri
İletişim
İndirilebilir içerik
Schüco Dünya Çapında