Schüco Arama

...

Sorunsuz, sessiz ve enerji verimli

Güneş ışığı sizi canlandırır ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Alüminyumdan üretilen sürme ve katla-sür kapılar ile tam anlamıyla güneşten yararlanılabilir. Alüminyumun son derece yüksek stabilitesi sayesinde binalarda, dar profiller ve özellikle geniş cam alanları ile tasarlanarak maksimum şeffaflık ve ışık penetrasyonu sağlanır.

Alüminyum: Oldukça dayanıklı olan doğal bir hammadde.

Schüco'nun alüminyum sürme ve katlanır sürme sistemleri çok yönlülüğü ile etkileyicidir. Dış mekanlarda teras ve balkonlar için geniş açıklıklar olarak veya iç mekanda şeffaf oda bölücüler olarak kullanılsınlar, bir açıklama yaparlar. Enerji verimliliği, armatürler ve yüksek kaliteli tasarım ön plandadır ve bireysel çözümler açısından kayar ve katlanır kayar kapılar her gereksinimi karşılar.

3586a38
Energy

Constant room climate

3586a38
Design
Minimalist design
3586a38
KONFOR
Akıllı motor teknolojisi
3586a38
Safety
Feel secure

Schüco alüminyum sürme sistemleri ile konut değeri yaratın

Alüminyum sizin için doğru seçim. Sürme kapılarımız en yüksek kalite gereksinimlerini karşılar ve çok sayıda avantaj sunar:

Schüco ASS 77 PD.HI – Bol ışık alan odalar için Panorama Design sürme kapı

ASS 77 PD (Panoramik Tasarım) sürme sistemi, maksimum şeffaflığa sahip büyük ölçekli sürme sistemleri için kullanılabilir. Tasarım, minimal profil yüz genişlikleri ve bina yapısına ekte gizlenmiş bir dış çerçeve ile karakterize edilir. Tasarımın yanı sıra alüminyum kayar kapı, mükemmel ısı yalıtımı ile pasif ev standardına hitap etmektedir. Profile entegre edilmiş otomatik sürüş ve kilit teknolojisi, kullanıcı konforunu en üst düzeye çıkarır.

Schüco ASS 77 PD.HI manuel – Kanat yüksekliğinde kol ile Panorama Design sürme sistem

Schüco ASS 77 PD.HI manuel sürme sistemi, kanat yüksekliğinde entegre kolu ile görsel olarak çekici ve dokunması hoştur. Panorama Tasarım sistemi daha da geliştirilmiştir ve çekici bir kanat tasarımı ve maksimum şeffaflık ile birlikte optimize edilmiş kullanım kolaylığı sunar.

Schüco ASE 67 PD – Maksimum esneklik ve şeffaflık ile Panorama Tasarım

Schüco ASE 67 PD Panorama Design sürme sistem, kullanım kolaylığı ve tasarım açısından en yüksek talepleri karşılayan esnek çözümler sağlar. Opsiyonel hemyüz eşiği, iç ve dış mekan arasında sorunsuz bir geçişi garanti eder. Sürme sisteminin sade tasarımı sadece görsel olarak göz alıcı olmakla kalmaz, aynı zamanda alışılmış birinci sınıf Schüco kalitesine de sahiptir.

Schüco ASE 80.HI – sürme ve kaldır-sür sistemlerin gelecek nesli

Bariyersiz, kullanımı çok kolay ve ince görünüm - yüksek izolasyonlu Schüco ASE 80.HI sürme ve kaldır-sür sistemi, pasif ev seviyesine kadar sürdürülebilir, kullanıcı odaklı mimari için zarif tasarım çözümleri sunar.

Schüco ASE 80 FD.HI – maksimum açılma genişlikleri için katla-sür kapı

Schüco katlanır sürme sistemleri, çok çeşitli stillerin, sessiz çalışmanın, mükemmel hava geçirmezliğin ve yüksek şeffaflığın avantajlarını sunar. Dış alanlar için Schüco ASS 80 FD.HI yüksek izolasyonlu katlanır sürme sistemi, dar yüzey genişliklerine sahiptir ve en son ısı yalıtım standartları için tüm gereksinimleri karşılayan çok çeşitli tipler sunar.

İletişim
İndirilebilir içerik
Schüco Dünya Çapında
Alüminyum sürme kapılar
Dashboard
Close.