Čo hľadáte?
 CO₂-sparendes Verpackungs-Management für Baustellen
...

Schüco Carbon Control

Udržateľná kontrola minimalizácie emisií CO₂

Schüco Carbon Control ponúka inteligentný modulárny systém produktov a služieb, ktoré umožňujú sledovať a riadiť dekarbonizáciu budov počas celého životného cyklu nehnuteľnosti. Plánovanie, výstavba, prevádzka a demontáž - Schüco Carbon Control umožňuje kontrolovať dekarbonizáciu vašich budov v každej fáze.

Udržanie konkurencieschopnosti

Okrem produktov a služieb z portfólia spoločnosti Schüco zahŕňa naša ponuka aj poradenstvo pre konkrétne projekty od tímu CO₂ konzultantov, ktorí podporujú výrobcov, investorov, architektov a prevádzkovateľov pri aktívnej minimalizácii CO₂ stopy obalových konštrukcií budov. Ako výrobca sa vďaka Schüco Carbon Control môžete zapojiť už v počiatočnom štádiu, nastaviť smerovanie udržateľnej budovy a zostať konkurencieschopný vo výberových konaniach. Takto každý urobí ďalší krok smerom ku klimatickej neutralite v stavebníctve.


SchüCal - ideálny konfigurátor

Naši výrobcovia kovov používajú na meranie hodnôt CO₂ inštalovaných systémov systém SchüCal. Stlačením tlačidla môžu zistiť, aká CO₂ stopa bola vytvorená a aký to má vplyv na celú budovu a či je potrebné vykonať nejaké úpravy. Výber materiálov a systémov je totiž rozhodujúci pre výrazné zníženie spotreby CO₂ budov.


Hybridné riešenie znižuje emisnú stopu CO₂

Naše systémy vám ponúkajú mimoriadnu flexibilitu pri používaní rôznych materiálov. Trvalo udržateľným riešením je použitie dreva v kombinácii s hliníkom. Ak sa rozhodnete pre drevenú konštrukciu s negatívnou CO₂ stopou, môžete ju skombinovať so štíhlym hliníkovým riešením, aby ste vytvorili rovnováhu a dosiahli tak vyváženosť.