Čo hľadáte?
4023a131
...

Trojnásobne certifikovaná udržateľnosť

Prvá budova na svete, ktorej boli udelené značky LEED Platinum, BREEAM Excellent a DGNB Platinum a Diamond

Nová budova sídla spoločnosti kladie prestížny dôraz na areál Schüco v Bielefelde, ktorý zároveň predstavuje pracovný svet novej generácie: Dynamicky tvarovaná kancelárska budova so svojimi priekopníckymi fasádnymi systémami dokazuje, že najvyššie štandardy dizajnu, funkčnosti a udržateľnosti sa dajú dokonale skĺbiť.

Konštrukcia fasády na mieru

Rozhodujúcim faktorom udržateľnosti budovy je konštrukcia jej fasády, ktorú na mieru upravila spoločnosť Schüco Engineering. Spája estetické kvality s technickými vlastnosťami mnohých inštalovaných systémov Schüco. Tie sa okrem iného vyznačujú najlepšími tepelnoizolačnými hodnotami pre efektívnu prevádzku budovy. 


Viaceré ocenenia

Úsilie o dosiahnutie udržateľného dizajnu budovy, energeticky úspornej prevádzky a zdravého pracovného prostredia bolo ocenené tromi medzinárodne uznávanými certifikačnými systémami pre udržateľnú výstavbu LEED, BREEAM a DGNB - posledný z nich udelil dokonca dve najvyššie ocenenia: za udržateľnosť a diamantové ocenenie za dizajn a architektonickú kvalitu budovy. 


Objekt:

Schüco One – centrála spoločnosti Schüco

Miesto:

Bielefeld  

Architekt:

3XN Copenhagen A/S 

Celková plocha:

8.500 m² (brutto) 

Dokončenie:

2022 

Certifikovaná udržateľnosť:

DGNB Platin und Diamant, LEED Platin, BREEAM 

Schüco Produkty:

Fasády, okná, bezpečnosť, protislnečné systémy

Schüco systémy:

AWS 90.SI+, AWS 57 RO, AWS 75.SI+, FWS 35 PD.SI, ADS 80 FR 30, ADS 65 SL, SensTrack wireless, FWS 50, FWS 35 PD.HI, ADS 75 SL.SI