Schüco Arama
Panorama_Schiebetuer_geschlossen_web
Panoramik

Tasarım

Klasik

Tasarım

Katlanır

Tasarım

Filigran ve şeffaf; Schüco Panoramik Tasarım sürme kapılardan en iyi görünümü elde edersiniz: Duvar, tavana ve zemine gömülü sürme kapıları, minimum çerçeveli maksimum cam yüzey karakterize eder. Her binada ayrı bir vurgu sağlar!

Klasik tasarımlı kaldır-sür kapılar neredeyse tüm gereksinimler için doğru çözüme sahiptir. Çok sayıda konfor ve tasarım özelliği (dar ön görünüm genişliği, engelsiz sıfır eşik, otomatik kontrol) onu gerçek bir çok yönlü ürün hale getirir.

Schüco katlanır sürme sistemleri ile bina; konut veya ticari bir bina olması farketmeksizin sistem tarafından kısıtlanmadan özgürce planlanabilir. Büyük kanat boyutları ve ağırlıklarının yanı sıra farklı açılma tipleri de gerçekleştirilebilir.

...

Yeni standartlar belirleyin.

Schüco Design sürme kapılar.

Her bina projesi için doğru çözüm

Her bina projesinin farklı ve bireysel gereksinimleri vardır - Planlamacılar ve mimarlar, özel yapısal gereksinimleri ele alma ve her yeni proje için en iyi özellikler ve işlev kombinasyonuna sahip sürme kapıyı seçme göreviyle karşı karşıyadır. Schüco Design sürme kapılarımızın geliştirilmesi sırasında, bu nedenle aşağıdaki konulara özellikle odaklandık.

Tasarım

Şeffaf cephe çözümleri ve sürme kapılar, tasarımcılara ve kullanıcılara her zamankinden daha fazlasını sunan yeni, çağdaş bir minimalizmi temsil ediyor. Büyük cam alanlı üniteler ve minimal ön görünüm genişlikleri bizim için sürme kapılarımızın sade tasarımı kadar önemlidir.

Esneklik

Maksimum esneklik, planlamada belirleyici bir avantaj sunar. Üç tip sürme kapımız, bina sahibinin isteklerine bireysel olarak yanıt vermemizi sağlar. Çeşitli açılım tipleri, farklı profil seçenekleri veya opsiyonel eklentiler de büyük ölçüde yaratıcı özgürlük sağlar.

Konfor

Konforlu çözümler her zaman tüm kullanıcıların mevcut ve aynı zamanda gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamalıdır. Otomatikleştirilmiş, akıllıca kontrol edilebilir, kendi akıllı evinize entegre veya engelsiz sıfır eşiğin geleceğe yönelik çözümü olsun, Schüco sürme kapılar çok çeşitli olası özellikler sunar.

Performans

Tüm sistemler, aynı zamanda Avrupa'daki en büyük pencere, kapı ve cephe test merkezi olan Schüco Teknoloji Merkezimizde kapsamlı bir şekilde test edilir. Design sürme kapılarımızın performans değerleri de kendi sürme kapı test merkezimizde doğrulanır.

Panoramik mi, klasik mi yoksa katlanır tasarım mı? Üç sürme kapı, çok yönlü seçenekler!

İster panoramik tasarım olsun, ister kaldır sür veya katlanır kayar sürme sistem çözümü olsun yüksek düzeyde çalışma konforu, ısı yalıtımı, güvenlik ve tasarım mükemmel şekilde bir araya getirilebilir. Dar profil ön görünümleri, maksimum ışık girişine sahip geniş alanlı üniteler sağlar. Teknoloji ve tasarım açısından tüm sistemler, ticari projeler ve özel konutlardaki tüm gereksinimleri karşılayan bir aksesuar ve tasarım portföyü sunar.

Size ilham vermemize izin verin!

Kendiniz görün: Schüco sürme kapılar pek çok farklı şekilde planlanabilir. Konut veya ticari inşaat, doğa manzarası, geniş açık alan ya da şehir ışıkları için uygundur. Schüco sürme kapılar proje vurgularını belirler.