Schüco Arama
SensTrack Uzaktan İzleme Uygulaması
M01c - Stage Media Fader
Akıllı

Pencere

Akıllı

Kapı

Akıllı

Kontrol

Akıllı evlerde, akıllı ev sistemlerine entegre edilebilen otomatik pencereler artık standart hale geldi. Kilitleme izleme için motorlu sürücüler ve sensörler ile Schüco; güvenli, rahat ve verimli bina işletimi için akıllı çözümler sunar.

Schüco'da akıllı ev, giriş kapısında başlar. Modern teknolojiler yardımıyla, uygun kapı iletişimi ve güvenli erişim kontrolü, klasik bir ön kapıyı akıllı bir bina girişine dönüştürür.

Schüco Building Skin Control sistem platformu, Schüco otomasyon bileşenlerini akıllı bir şekilde birbirine bağlar. Yazılım, örneğin yağmur yağdığında pencerelerin otomatik olarak kapanmasını, zaman kontrollü havalandırmayı veya enerji tasarruflu gece soğutmasını kontrol eder.

...

Dışta akıllı.
İçeride iyi hissedin.

Bir binayı, sadece akıllı bir bina kabuğu, akıllı bina yapar

Cephe, alüminyum ve camdan oluşan bir kabuktan daha fazlasıdır: akıllı teknolojilerle donatıldığında, iç ve dış mekan arasında akıllı bir arayüz haline gelir ve binadaki sıcaklığı, hava kalitesini, erişimi, parlamayı ve güneşten korunmayı otomatik ve akıllı bir şekilde düzenler. Bütünsel bir kontrol sistemiyle birlikte akıllı cepheler; daha iyi bir enerji dengesi, bina yönetiminde daha az çaba, mülkün daha esnek kullanımı, daha yüksek değer koruması ve hepsinden önemlisi kullanıcılar ve sakinler için daha yüksek iş sağlığı için çok önemlidir.

Akıllı Pencere

Akıllı pencereler otomatik olarak açılıp kapanmaktan daha fazlasını yapabilir. Akıllı kontrol, pencerelerin ısıtma ve gölgeleme sistemleriyle enerji tasarruflu iletişimi kadar uygun havalandırma işlevlerini de mümkün kılar.

Akıllı Kapı

Schüco'da akıllı ev, giriş kapısında başlar. Modern teknolojiler yardımıyla, uygun kapı iletişimi ve güvenli erişim kontrolü, klasik bir ön kapıyı akıllı bir bina girişine dönüştürür.

Smart Air

Hoş bir iç mekan iklimi, mükemmel hava kalitesi ve sürdürülebilir enerji verimliliğinden birini tercih etmek zorunda değilsiniz. Schüco, kişiye özel havalandırma konseptleri için otomatik pencere havalandırmasından ısı geri kazanımlı sensör kontrollü, merkezi olmayan, üste monteli vantilatörlere kadar akıllı çözümler sunar.

Smart Control

Ağa bağlı bir bina daha fazla güvenlik sağlar, değerli zamandan tasarruf sağlar, konfor verir ve enerji maliyetlerini azaltır. Farklı unsurlar arasında en yüksek düzeyde veri ve bilgi alışverişi açık arabirimler aracılığıyla sağlanabilir.

Enerji verimliliği, sağlık, konfor ve güvenlik

Pencereler, kapılar ve güneş koruma sistemleri gibi akıllı kontrollü cephe elemanları çevrelerine aktif olarak tepki verir ve böylece enerji tüketimini azaltabilir. Kapılar ve pencereler için entegre motorlar, büyük ölçülü pencerelerin ve sürme kapıların bile engelsiz erişimine ve kolay hareket etmesine olanak tanır. Akıllı havalandırma çözümleri hoş ve sağlıklı bir iç mekan iklimi yaratır. Schüco'nun erişim kontrol sistemleri, kilitleme kontrolü, SHEV çözümleri ve kaçış yolu güvenliği ile insanlar ve mülkler için potansiyel tehlikeler ve riskler en baştan en aza indirilebilir veya ortadan kaldırılabilir.