Schüco Arama
...

Nefes almak için açık alanlar

Balkonlar

Bir balkon sadece yaşam konforunu artırmakla kalmaz, aynı zamanda bir mülkün değerini de artırır. Schüco balkonları geniş bir tasarım çeşitliliği, ideal sistem uyumluluğu, bireysel tasarım seçenekleri ve hava şartlarına karşı yüksek dayanıklılık sunar. Yeni yapılar ve mevcut gayrimenkullere ek için uygundur.

Tasarım seçenekleri

Schüco; bina tipine, teknik koşullara veya kişisel tercihe bağlı olarak farklı balkonlar sunar.

Sonradan ekleme balkonlar

Eklenti balkonlar, yeni binalar veya tadilatlar için ince, ekonomik yaşam alanı uzantılarıdır. Hızlı montaj ile etkileyicidirler ve bunun için ön tarafta sadece iki konsola sabitlenmiş destek ayaklarına ve bina tarafında duvara veya betona güvenli yük aktarımı için duvar ankrajına ihtiyaç duyar.

Çıkma balkonlar

Bu güçlendirme balkon konstrüksiyonu, cephenin önündeki dört destek üzerine bağımsız olarak yerleştirilir ve sabitleme elemanlarıyla yapıya güvenli bir şekilde sabitlenir. Tamamen yenileme için ideal bir çözümdür.

Yığma balkonlar

Alüminyum yığma balkonlar, yüksek atölyede prefabrikasyon derecesi sayesinde, özellikle zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan Schüco modüler sistem çözümlerindendir. Bir uzantı veya çıkma balkon olarak tasarlanan destekler, cephenin görsel olarak devam eden, uyumlu genel görünümünü sağlar.

Ankastre (konsol) balkonlar

Ankastre, asılı balkon - girişler, kaldırımlar ve park alanlarının temel veya destekleri engellediği durumlarda ideal proje çözümüdür. Noktasal sabitleme prensibinden faydalanılarak her bir kat seviyesine tutturulan duvar tarafındaki köşe mesnetleri yükü taşıyarak, çekici alüminyum balkonları asmada kullanılır.

Kullanımdaki balkonlar

Hayal edin: Yeni Schüco balkonunuz da böyle görünebilir. Doğa, geniş açık alanlar veya şehir ışıkları manzarası olması fark etmez.