Hva leter du etter?

...

Team Schüco Norge

Gøran Karlsen

Country Manager Norge

gkarlsen@schueco.com +47 90 04 49 04 +47 21 95 34 51
Gøran-crop

Michaela Zedel

Assistent Norge

mzedel@schueco.com +47 45 84 78 37 +47 21 95 34 58
Michaela_crop_ny

Sabrina Wagner

Assistent Norge (i fødselspermisjon)

swagner@schueco.com +47 45 84 78 37 +47 21 95 34 52
Fotograf_Nicki_Twang_Sabrina-crop

Prosjektrådgivning

Thomas Aasen

Large Project Manager

taasen@schueco.com +47 92 26 94 77
Thomas-crop

Tom Erik Wiger

Architectural Projects Manager

tewiger@schueco.com +47 90 88 28 12
Tom Erik-crop

Jardar Kilsti Nordeng

Architectural Projects Manager

jknordeng@schueco.com +47 95 76 44 70
Jardar-crop

Kunderådgivning

Ellen Tidemann

Area Sales Manager

etidemann@schueco.com +47 92 45 10 50 +47 21 95 34 56
Ellen-crop

Bestilling og logistikk

Ingrid Aaslund

Sales Backoffice

iaaslund@schueco.com +47 21 95 34 54
Ingrid-crop

Teknisk support

Håkon Eggestad

Technical Manager

heggestad@schueco.com +47 95 12 88 53 +47 21 95 34 71
Håkon-crop

Tomasz Zamrzycki

Technical Advisor

tzamrzycki@schueco.com +47 45 84 76 17 
TZ-crop

Ben-Vidar Pedersen

Technical Advisor

bvpedersen@schueco.com +47 95 43 80 77 +47 21 95 34 73
Fotograf_Nicki_Twang_Ben-Vidar-crop

Jonas van Zwieten Sivertsen

Technical Advisor

jsivertsen@schueco.com +47 21 95 34 74
Fotograf_Nicki_Twang_Jonas-crop

Markedsføring

Anna-Lena Schomburg

Marketing Coordinator

alschomburg@schueco.com + 47 21 95 34 53
Fotograf_Nicki_Twang_Anna-Lena-crop

PVC

Ben-Vidar Pedersen

Technical Advisor

bvpedersen@schueco.com +47 95 43 80 77 +47 21 95 34 73
Fotograf_Nicki_Twang_Ben-Vidar-crop