Co hledáte?
 CO₂-sparendes Verpackungs-Management für Baustellen
...

Schüco Carbon Control

Udržitelná kontrola minimalizace emisí CO₂

Schüco Carbon Control nabízí inteligentní modulární systém produktů a služeb, které umožňují sledovat a řídit dekarbonizaci budov během celého životního cyklu nemovitosti. Plánování, výstavba, provoz a demontáž - Schüco Carbon Control umožňuje kontrolovat dekarbonizaci vašich budov v každé fázi.

Zůstat konkurenceschopný

Kromě výrobků a služeb z portfolia společnosti Schüco zahrnuje naše nabídka také poradenství pro konkrétní projekty od týmu CO₂ konzultantů, kteří podporují výrobce, investory, architekty a provozovatele v aktivním snižování CO₂ stopy obálky budovy. Jako výrobce se díky Schüco Carbon Control můžete zapojit již v rané fázi, nastavit směr pro udržitelnou budovu a zůstat konkurenceschopní ve výběrových řízeních. Tímto způsobem všichni udělají další krok směrem ke klimatické neutralitě ve stavebnictví.


SchüCal - ideální konfigurátor


Naši zpracovatelé používají k měření hodnot CO₂ instalovaných systémů systém SchüCal. Jedním stisknutím tlačítka zjistí, jaká CO₂ stopa vznikla, jaký má dopad na celou budovu a zda je třeba provést nějaké úpravy. Výběr materiálů a systémů je přece rozhodující pro výrazné snížení spotřeby CO₂ budov.


Hybridní řešení snižuje stopu CO₂

Naše systémy vám nabízejí zvláštní flexibilitu při použití různých materiálů. Udržitelným řešením je použití dřeva v kombinaci s hliníkem. Pokud se rozhodnete pro dřevěnou konstrukci s negativní CO₂ stopou, můžete ji zkombinovat s hliníkovým řešením, abyste vytvořili rovnováhu a dosáhli tak vyváženosti.