Co hledáte?
4023a131
...

Trojnásobně certifikovaná udržitelnost

První budova na světě oceněná zároveň LEED Platinum, BREEAM Excellent a DGNB Platinum a Diamond.

Nová budova sídla společnosti je novou dominantou areálu Schüco v Bielefeldu. Zároveň představuje pracovní svět nové generace: Dynamicky tvarovaná kancelářská budova se svými průkopnickými fasádními systémy dokazuje, že lze dokonale skloubit nejvyšší standardy designu, funkčnosti a udržitelnosti.

Konstrukce fasády na míru 
 

Rozhodujícím faktorem udržitelnosti budovy je konstrukce její fasády, kterou na míru upravila společnost Schüco Engineering. Spojuje estetické kvality s technickými vlastnostmi mnoha instalovaných systémů Schüco. Ty se vyznačují mimo jiné nejlepšími hodnotami tepelné izolace pro efektivní provoz budovy. 
 

Několikanásobné ocenění 
 

Úsilí o dosažení udržitelného designu budovy, energeticky úsporného provozu a zdravého pracovního prostředí bylo oceněno třemi mezinárodně uznávanými certifikačními systémy pro udržitelnou výstavbu LEED, BREEAM a DGNB - posledně jmenovaný systém dokonce udělil dvě nejvyšší ocenění: a diamantové ocenění za design a architektonickou kvalitu budovy. 
 

Objekt:

Schüco One – centrála společnosti Schüco

Místo:

Bielefeld  

Architekt:

3XN Copenhagen A/S 

Celková plocha:

8.500 m² (brutto) 

Dokončení:

2022 

Certifikovaná udržitelnost::

DGNB Platin a Diamant, LEED Platin, BREEAM 

 Schüco Produkte:

Fasády, okna, bezpečností a protisluneční systémy 

Schüco Systeme:

AWS 90.SI+, AWS 57 RO, AWS 75.SI+, FWS 35 PD.SI, ADS 80 FR 30, ADS 65 SL, SensTrack wireless, FWS 50, FWS 35 PD.HI, ADS 75 SL.SI