Co hledáte?
Das richtige Material
...

SCHÜCO CARBON CONTROL

Fotovoltaika integrovaná do budov účinně plní požadavky

Směrnice EU o budovách 2010/31/EU, která platí od roku 2021, stanoví, že každá nová budova v EU může být realizována pouze jako "budova s téměř nulovou spotřebou energie". Díky kombinaci vysoce tepelně izolačních obvodových plášťů budov a BIPV (fotovoltaika integrovaná do budovy) nabízí společnost Schüco Carbon Control již nyní klimaticky šetrná řešení pro realizaci vyvážené celkové energetické účinnosti. Tímto způsobem podporujeme investory při plnění zvýšených požadavků na udržitelné investice a energeticky účinné budovy. Snižují se náklady na energii a hodnoty CO₂ - budova se stává svým vlastním dodavatelem energie.

Udržitelné hospodaření s BIPV

Budova s integrovanou fotovoltaikou může vyrábět energii nezávisle a díky vyrobené elektřině snížit emise CO₂ a provozní náklady. BIPV je zohledňována v různých systémech certifikace budov, jako jsou DGNB, LEED a BREEAM. Moduly výrazně zlepšují energetickou bilanci, mají pozitivní vliv na bilanci CO₂ a dlouhodobě zvyšují ekonomickou efektivitu vašich budov.

Šetrné k životnímu prostředí a univerzální

Nabízíme širokou škálu modulů BIPV, které lze upravit na míru. Flexibilní systémové komponenty umožňují jednoduchou a bezpečnou integraci do fasádních systémů Schüco. Četné možnosti fv článků, barev a skel poskytují maximální architektonickou svobodu. Od fasád a střešních konstrukcí až po stříšky a balkony. Fotovoltaické moduly nabízejí řešení na míru a lze je integrovat do koncepcí cirkulární ekonomiky a recyklace. Investujte udržitelně a profitujte díky inovativnímu systémovému řešení!