Co hledáte?
CO₂ objektspezifisch steuern
...

SCHÜCO CARBON CONTROL

Schüco Carbon Control - řízení uhlíkové stopy objektů

Architekti a projektanti mohou ovlivnit uhlíkovou stopu budovy již v rané fázi, aby zajistili její udržitelnost a zaručili konkurenceschopnost ve výběrových řízeních.


Za tímto účelem vyvinula společnost Schüco ucelenou modulární řadu produktů a služeb, s jejichž pomocí lze dekarbonizaci obálky budovy řídit na základě konkrétního objektu po celou dobu jeho životního cyklu: Schüco Carbon Control.


Tato řada je strukturována jako sada nástrojů podél čtyř fází životního cyklu budovy - plánování, výstavba, provoz a demolice - a nabízí výběr řešení na míru s produkty a službami z portfolia Schüco pro každou fázi.

shutterstock_387274780

Nabídka řešení společnosti Schüco Carbon Control zahrnuje přístupy k optimalizaci tvaru budov, koncepty energeticky účinných fasádních konstrukcí, recyklovatelné materiály se sníženým obsahem CO₂ a možnost vytvoření EPD pro kontrolu hodnoty GWP nebo CO₂e budovy stisknutím tlačítka v reálném čase.
 

Nabídku doplňuje poradenství pro konkrétní nemovitosti s týmem CO₂ konzultantů, kteří pomáhají architektům, výrobcům, investorům a provozovatelům aktivně minimalizovat CO₂ stopu obálky budovy.


Díky komplexnímu pohledu na obálku budovy v rámci celého hodnotového řetězce a celého životního cyklu nemovitostí mohou všichni účastníci stavebního procesu společně učinit významný krok směrem ke klimatické neutralitě ve stavebnictví.