Schüco Arama

Tüm uygulamalar için bir kapı sistemi

Schüco AD UP (Alüminyum Door Universal Platform) kapı sistemi, işlevsel güvenliği modern, yüksek kaliteli tasarımla birleştirir. İster şık bir villa kapısı ister yüksek trafikli bir iş merkezi kapısı olsun; 5 odacıklı profil yapısına sahip özel yapı prensibi, akıllı bir kapı sistemi için sağlamlığı ve teknik koşulları belirler.

Güvenilir, sağlam ve enerji tasarruflu; yüksek alüminyum içerikli özel tasarım prensibi, yenilikçi orta conta konsepti ve iki yalıtım bölgesi sayesinde Schüco AD UP kapı sistemi, yüksek stabiliteyi mükemmel ısı yalıtımı ile birleştirir. Buna ek olarak, patentli bir hibrit kompozit bimetal etkisini azaltır. Kapı sistemi ayrıca erişilebilirlik ve hırsızlığa karşı dayanım açısından da ikna edici avantajlar sunmaktadır: Geniş aksesuar seçenekleri, örneğin engelsiz eşikler ve çok işlevli geçiş kontrol sistemleri ile tüm yaşam ve çalışma alanları için konforlu ve güvenli kapı çözümleri sunar.

Mükemmel ısı yalıtımı.
Mükemmel ısı yalıtımı.
RC3'e kadar hırsızlığa karşı dayanım
RC3'e kadar hırsızlığa karşı dayanım
Kanıtlanmış dayanıklılık.
Kanıtlanmış dayanıklılık.
EŞİKSİZ GEÇİŞ SAYESİNDE MAKSİMUM KONFOR
EŞİKSİZ GEÇİŞ SAYESİNDE MAKSİMUM KONFOR
Sürdürülebilir ve inovatif çözümler.
Sürdürülebilir ve inovatif çözümler.

Bir platform. Birçok yüz.

Yapı derinliklerine uyumlu AD UP sistem platformu ile Schüco; geleceğe dönük, akıllı ve modern bina kabukları ve erişim gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış bir sistem geliştirmiştir. Yenilikçi platform, mimarlara ve planlamacılara çok çeşitli tasarım seçenekleriyle, her gereksinim için işlevsel olarak güvenilir ve kullanıcı odaklı çözümler sunar.

Schüco AD UP - çok yönlü inovatif yetenek Tasarım. İnovasyon. Sağlamlık. Sürdürülebilirlik.
Etkileyici ve benzersiz Sistem bazında gelişmiş tasarım

Mükemmel kapı tasarımı; kapı çerçevesi, kanat çerçevesi ve kapı dolgusunun birbiriyle uyumlu kombinasyonundan oluşur. Hareketli kapı kanadının çerçevesine yerleştirilen kapı paneli, buradaki en önemli stil oluşturucu tasarım öğesidir. Kanadı saran kapı panelleri (tek veya her iki tarafta üst paneller), gizli kapı menteşeleri ve çeşitli kanat varyantları ile sistem aynı zamanda görsel tasarım özgürlüğü sunar ve yüksek kaliteli kapı tasarımını bireysel opsiyon seçenekleri ile birleştirir.

3586a06
Tasarım teknolojiyle buluşuyor Giriş kontrolü ve kapı iletişimi

Akıllı bina Schüco için kapıda başlar. Modern teknolojilerin yardımıyla, uygun kapı iletişimi ve güvenli erişim kontrolü, klasik bir giriş kapısını akıllı bir bina girişine dönüştürür. Schüco DCS kapı yönetim sistemi, Schüco BlueCon erişim kontrol modülü ve Schüco Fingerprint Easy biyometrik erişim sistemi ile Schüco, müstakil evler ve apartman blokları, ofisler ve ticari binalar için güvenlik, rahatlık ve estetiği tek bir modülde birleştiren akıllı çözümler sunar.

BR_SCH_ASS 70 FD HD 201007 closed
Ödün vermeyen stabilite Uzun süreli kullanım için

Schüco AD UP sistem platformunda, her boyutta ve uygulamada taviz vermeden maksimum stabilite ile en iyi performans elde edilir. AD UP alüminyum kapı sistemi, mükemmel formsal dayanıklılığı olağanüstü ısı yalıtımı ve performans özellikleriyle birleştirir. Yüksek oranda alüminyum içeren özel yapı prensibi sayesinde kapı sistemi, büyük kanat boyutlarında bile tasarım odaklı bir villa kapısıdan yüksek trafikli bir iş merkezi kapısına, her türlü uygulama için işlevsel güvenilirliği ve uzun süreli kullanımı garanti eder.

Tamamen ihtiyaca göre bağımsız ısı yalıtım optimizasyonu

Maksimum planlama güvenilirliği ile yüksek derecede esneklik, AD UP kapı sisteminin belirleyici avantajlarından biridir. AD UP öncü konsepti, planlamadaki karmaşıklığı en aza indirerek platform içinde çeşitli tasarım seçeneklerine olanak tanır. Böylece, çift yalıtım bölgesi ve sistem standardının bir parçası olan orta contadan oluşan modüler yalıtım sistemi sayesinde, ısı yalıtım optimizasyonu ve enerji verimliliğindeki artış esnek ve bireysel olarak gerçekleştirilebilir.

Sürdürülebilir Başlangıçtan itibaren

Bir binanın tüm yaşam döngüsü boyunca inşa etme kavramını düşünmek 360° Sürdürülebilirlik yaklaşımımız. Bu nedenle ürünlerimizi beşikten beşiğe ilkesine göre geliştiriyor ve kullanım aşamasından sonra kolayca geri dönüştürülebilmelerini sağlıyoruz. Malzemeler geri dönüştürülebilir olarak teknik döngüye geri dönüyor ve daha sonra herhangi bir kalite kaybı olmadan yeni ürünler için kullanılabiliyor. Bu ilke, binaları geleceğin hammadde depolarına dönüştürmekte ve CO2 emisyonlarının önemli ölçüde azaltılmasına yardımcı olmakta.