Schüco søgning
...

Organisation Schüco Denmark

Salg

Michael Stappert

Country Manager


Mobil: 40 33 31 48

mstappert@schueco.com

Carsten M. Johannsen

Area Sales Manager

Jylland

Tlf.: 36 34 22 03
Mobil: 40 37 28 90

cjohannsen@schueco.com

Kasper S. Eskildsen

Area Sales Manager

Sjælland | Jansen stål - hele Danmark

Mobil: 40 45 05 03

kseskildsen@schueco.com

Projektrådgivning

Kim A. Nielsen

Architectural Projects Manager

Jylland & Fyn

Tlf.: 36 34 22 13
Mobil: 20 28 29 86

kanielsen@schueco.com

Werner Paugan

Architectural Projects Manager

Sjælland

Tlf.: 36 34 22 12
Mobil: 40 45 05 04

wpaugan@schueco.com

Teknisk afdeling

Miguel N. Iversen

Technical Manager

Tlf.: 36 34 22 05

mniversen@schueco.com

Morten W. Sørensen

Technical Advisor

Tlf.: 36 34 22 08

msoerensen@schueco.com

Søren H. C. Sørensen

Technical Advisor

Tlf.: 36 34 22 11
Mobil: 20 25 49 50

shsoerensen@schueco.com

Knud Leo Christensen

Technical Advisor

Tlf.: 36 34 22 06
Mobil: 40 45 05 23 

kchristensen@schueco.com

Ordrer og kundeservice

Anja Hagel Kirkbro

Sales Backoffice

Tlf: 36 34 22 01

akirkbro@schueco.com

Økonomi

Elisabet Groth

Finance | Sales Backoffice

Tlf.: 36 34 22 02

egroth@schueco.com

Marketing

Kirren Rehman

Marketingkoordinator

Tlf.: 36 34 22 16
Mobil: 40 14 01 42

krehman@schueco.com