Schüco Arama
...

OTTO FUCHS grubu

SCHÜCO INTERNATİONAL KG ANA ŞİRKETİ

Schüco, 1964 yılından beridir OTTO FUCHS grubunun bir şirketi olan OTTO FUCHS KG'nin bir yan kuruluşudur.

Alüminyum işlemesinde zengin deneyimlere dayanan öncü çalışmalar, yenilikçi güç, yaratıcı düşünme ve faaliyet sayesinde, yıllar içerisinde, bugün uluslararası zirvede faal olan geniş tabanlı bir şirketler grubu oluştu. 

Meinerzhagen'deki şirket merkezinde yaklaşık 3.000 çalışan bulunmaktadır.


OTTO FUCHS grubu, yenilikçi geliştirme ortağı olarak havacılık ve uzay, otomobil, yapı sektöründe ve ayrıca makine ve tesis yapımında, bireysel konseptler ve çözümler ile müşterilerine destek sağlar. Müşteri odaklı faaliyet ve onlarca yıllık hammadde ile yöntem bilgi birikiminin dövme, ekstrüzyon ve haddelemede tutarlı kullanımı sonucunda, gelişme sürecinde her zaman daha yeni, daha rekabetçi ürünler elde edilir.

Yenilikçi yarı mamüller ve alüminyum, magnezyum, bakır, titanyum ve nikel alaşımlı bileşenler, OTTO FUCHS grubunun yarı işlenmiş malzeme üretiminden masif şekil değiştirmeye ve montaja hazır işlemeye kadar, kapalı bir değer kazanma zinciri içerisinde geliştirdiği ve ürettiği ürünlerdir. Şirketin içindeki laboratuvar sadece hammaddelerin sürekli kalite kontrolünü sağlamaz, aynı zamanda müşterilerin yeni ürün fikirleri için yeni alaşımlar optimize eder ve geliştirir.

Daha fazla bilgi:

BİR PORSCHE, AUDİ VE BMW'NİN SAHİP OLDUĞU ORTAK ÖZELLİK NEDİR?

FUCHSFELGE!

Fuchsfelge® markası: 
Çoğu kişi için Fuchsfelge denince, akla Porsche gelir. Klasik bir Porsche, efsanevi kanatlı jant, yani Fuchsfelge olmadan düşünülemez. Fuchsfelge, "sadece" bir Porsche jantından çok daha fazlasıdır: Fuchsfelge, OTTO FUCHS grubu için OTTO FUCHS'dan çıkan dövülmüş mükemmelliği temsil eder. Üretken hammadde, en modern imalat süreçleri, onlarca yıllık deneyim ve el işi sanatının bir kombinasyonudur. Böylece aracınız için, çok sayıda zahmetli imalat adımlarında dövülmüş şaheserler ortaya çıkar.

Daha fazla bilgi

BU BÖLÜMDEN

Okumaya devam etmek için