1. Uygulamacılar
  2. Masaüstüm
  3. Konfigüratörler ve uygulamalar

Konfigüratörler ve uygulamalar

Schüco yanınızda Ürünlerimizi veya gerçekleştirmiş olduğumuz binaları  daha yakından tanımak için uygulamamızı kullanın. Schüco konfigüratörleri, yapı projelerinizi kendi başınıza hesaplamanıza ve planlamanıza yardımcı olur.

Schüco uygulamaları

Schüco Referansları uygulaması

Schüco, Partnerler ve mimarlardan oluşan dünya çapındaki ağı ile sürdürülebilir bina kabukları gerçekleştirir. Schüco şimdi, ilham sunan ve sektör ile ilgili her konuda bilgi sağlayan bir uygulama geliştirdi. Tam olarak sizin ilgi alanınıza uygun olan uluslararası referansların arasında gezinin, bir Schüco projesinin yakınında olduğunuzda haberdar edilmenizi sağlayın veya doğrudan uygulamayı kullanarak müşterilerinize sunum yapın.

Schüco referansları uygulaması, nerede Schüco ürünleri işlendiğini gösterir: Harita fonksiyonu üzerinden veya doğrudan uyarı bildirimleri yoluyla. Schüco'nun bina çözümleri için nasıl katkıda bulunduğunu öğrenmenin kolay yolu. Galeri üzerinden 21. yüzyılın bina kabuklarını keşfedin. Önemli referansları doğrudan uygulama içerisinde kaydedin ve yönetin ve notlarınızı ekleyin.

Bir bakışta tüm hizmetler:

  • Bulunduğunuz yerin çevresinde Schüco referanslarını gösteren harita görüntüsü.
  • Yakındaki Schüco projelerine yönelik Push bildirimleri.
  • Anahtar kelimeler, filtre veya navigasyon menüsü üzerinden referans araması.
  • Dünyanın dört bir yanından projeleri içeren Galeri ve kullanılan seriler ile ilgili bilgiler.
  • Ayrıntılı ürün bilgileri ve 360° View.
  • Kendinize ait istek listesine, bireysel klasörlere ve notlara sahip kişisel çalışma yeri.
  • Doğrudan uygulamadan sunum yapılması.
  • Schüco uzman danışmanınız ile kişisel iletişim.

Heyecanlı katma değer: Günlük hayat ve çalışma alanlarına ait ilham verici ürünler, her zaman güncel olarak Schüco referansları uygulamasındadır.

Schüco uygulaması "360° Viewer"

Schüco uygulaması „360° Viewer“ ile 3 boyutlu bir ortama dalış yaparsınız. İster fuar standı, sergi salonu veya bir referans olsun, bu uygulama ile doğrudan oradaymış hissini yaşarsınız. 360°'lik panoramik görüntü içerisinde etrafınızı inceleyin ve ürünler veya nesneler ile ilgili daha fazla bilgiyi indirin.

Güncel 360°'lik panoramik görüntü: BAU 2015 fuarında Schüco
Sanal bir gezinti ile Schüco'nun BAU 2015 fuarındaki fuar standını keşfedin.
Schüco, inşaat sektöründeki güncel trendleri BAU 2015 fuarında şu konu stüdyolarına ayırmıştır: Özel ev, parametrik sistem, enerji tasarruflu modernizasyon, akıllı işlevsellik ve Design Cover Concept. Schüco 360° Viewer ile her bir konu stüdyosu arasında sanal bir gezintiye çıkabilir ve öne çıkan ürün özellikleri hakkında daha fazla bilgiyi izleyebilirsiniz.

Teknik Dokümantasyonlar

Yeni Schüco teknik dokümantasyon uygulaması, birçok günlük iş durumunda yardımcı bir refakatçidir. İster yapı toplantısında, hazırlık çalışmalarında, isterse atölyede veya şantiyede, güncel bilgiler anında çağrılabilir ve e-posta yoluyla hemen gönderilebilir.

Teknik dokümantasyon uygulamasında gerçek zamanlı kısa yollar ve bilgiler de, tıpkı bir katalog içerisinde hızlı gezinme ve mevcut verilerin güncelliği gibi ön planda tutulmaktadır.

Schüco teknik dokümantasyon uygulaması Android, iOS ve Windows işletim sistemleri için temin edilebilir ve kullanıcıya, Schüco teknik dokümantasyonlarına ve mimar bilgilerine zahmetsiz erişim imkanı sağlar. Kategorilere göre açıkça sınıflandırılmış belgelere kolayca bakılabilir veya bunlar cihazlara indirilebilir. Kataloglara internet bağlantısı olmadan da erişilebilir.

Önceden kaydedilmiş kataloglar çok rahat bir şekilde güncellenebilmektedir. İlave cümlelerin eklenmesi işine harcanan zaman kaybı devre dışı kalmaktadır. Ve bir kataloğun içinde hızla ilerleyebilmek için anlaşılır biçimde düzenlenmiş bir içindekiler listesi bulunmaktadır.