1. Şirket
  2. Schüco hakkında

Schüco hakkında

Merkezi Almanya’nın Bielefeld şehrinde olan Schüco Uluslararası Cephe Sistemleri firması pencere, kapı ve cephe için sistem çözümleri geliştirir ve satar. Schüco firması dünya çapında.
4.750’nin üzerinde çalışanı ile sunduğu hizmet ve teknoloji açısından bulunduğu endüstride bugün ile birlikte geleceğin de lideri olma hedefi için çalışır.  Konut amaçlı ve ticari amaçlı binalar için çevre bilincine sahip ürünlerin yanı sıra, bina kabuğu uzmanları bina yapı proje sürecinin her aşamasında ilk fikirden tasarıma, imalat ve montaja kadar danışmanlık ve dijital çözümler sunmaktadır. Dünya genelinde 12.000’e varan uygulamacı, planlamacı, mimar ve yatırımcı Schüco ile birlikte çalışmaktadır. Schüco, 80'in üzerinde ülkede faaliyet göstermektedir ve 2016 yılında yıllık 1.460 milyar Euro'luk bir ciro elde etmiştir.  Şirket hakkında daha çok bilgiye www.schueco.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

4.750 çalışanı ve 12.000 Partner'i ile 80'den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

Made for More - Yeni kurumsal film

Schüco; tasarım, konfor ve güvenlik bakımından en üst seviyedeki talepleri karşılayan ve enerji tasarrufu konusunda ölçütler belirleyen yenilikçi pencereler, kapılar ve cephe sistemleri sunar.

Yeni kurumsal film, Schüco'nun çok daha fazlasını sunduğunu göstermektedir: Made for More.

Şimdi filmi izleyin ve bundan ilham alın.

Ayrıntılı bilgi edinin