1. Şirket
  2. Schüco hakkında

Schüco hakkında

Metal, PVC-u ve elektrik partnerlerinin yanı sıra, mimarlar, planlamacılar ve yatırımcılardan oluşan dünya çapındaki ağı ile Schüco; doğa ve teknoloji ile uyum içerisinde, insanı ve onun ihtiyaçlarını ön planda tutan sürdürülebilir bina kabukları gerçekleştirir. Schüco Metal ve PVC-u pencere, kapı ve cephe çözümleri; tasarım, konfor ve güvenlik konusunda en üst seviyedeki talepleri yerine getirir. Aynı anda enerji verimliliği ile CO² emisyonları düşürülür ve böylece doğal kaynaklar korunur.

Firma; tüm iklim bölgelerindeki yeni inşaatlar ve renovasyon için, kullanıcıların bireysel taleplerine uygun ürünler tedarik eder. Süreçteki tüm katılımcılar, yapım sürecinin her aşamasında kapsamlı bir servis yelpazesi ile desteklenir. Schüco, 4.750 çalışanı ve 12.000 Partner’i ile 80’in üzerinde ülkede faaliyet göstermektedir ve 2016 yılında 1,460 milyar Euro’luk bir ciro elde etmiştir.

4.750 çalışanı ve 12.000 Partner'i ile 80'den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

Made for More - Yeni kurumsal film

Schüco; tasarım, konfor ve güvenlik bakımından en üst seviyedeki talepleri karşılayan ve enerji tasarrufu konusunda ölçütler belirleyen yenilikçi pencereler, kapılar ve cephe sistemleri sunar.

Yeni kurumsal film, Schüco'nun çok daha fazlasını sunduğunu göstermektedir: Made for More.

Şimdi filmi izleyin ve bundan ilham alın.

Ayrıntılı bilgi edinin