Nowa generacja Panorama Design

Schüco ASE 67 PD

Urzeczywistnienie indywidualnych oczekiwań związanych z przestrzenią mieszkalną stawia przed architektami i inwestorami wciąż nowe wyzwania. Poszukuje się rozwiązań łączących dobry design i komfort z funkcjonalnością. Nowy system panoramicznych drzwi przesuwnych Schüco ASE 67 PD zaprojektowano z myślą o spełnieniu wszelkich wymagań w zakresie funkcjonalności, komfortu i estetyki.
Próg zlicowany z posadzką ułatwia przechodzenie, a ościeżnica może być ukryta w ścianach budynku. W połączeniu z wąskimi profilami system ten pozwala na doskonałe doświetlenie pomieszczeń przy maksymalnej przezierności.

Maksymalna przezierność dzięki zlicowaniu progu z posadzką

Próg zlicowany z posadzką ułatwia przechodzenie, a ościeżnica może być ukryta w konstrukcji ścian budynku. W połączeniu z wąskimi profilami cechy te zapewniają maksymalną przezierność. Dzięki swojemu purystycznemu wzornictwu nowy system przesuwny nie tylko przykuwa wzrok, ale również przekonuje tradycyjnie wysoką jakością Schüco.

Różnorodne możliwości zastosowania

Nowy panoramiczny system przesuwny Schüco ASE 67 PD posiada konstrukcję modułową. Różne warianty skrzydeł można zestawiać z dwoma typami ościeżnic. W przypadku ościeżnicy o wysokości 90 mm cała rama skrzydła chowa się w ościeżnicy. Smuklejszy wariant o wysokości 57 mm zajmuje jeszcze mniej miejsca i z tego powodu nadaje się idealnie do prac remontowych i modernizacji.

Wąskie profile oraz chowane w ościeżnicy ramy skrzydeł zwiększają efektywną powierzchnię przeszklenia. Dzięki temu do pomieszczenia wpada jeszcze więcej światła, które nie tylko poprawia psychiczne i fizyczne samopoczucie użytkowników, ale w dłuższej perspektywie pozwala również na ograniczenie zużycia energii.

Ekskluzywny system zamknięć

Aluminiowe drzwi przesuwne Schüco ASE 67 PD mogą być wyposażone w system zamknięć całkowicie zintegrowanych w skrzydle. Dostępne są trzy różne warianty: w strefie styku skrzydeł, bez zamka lub z zamkiem albo z zamkiem trójpunktowym na boku skrzydła z zaryglowaniem do ościeżnicy. Ich kombinacje zapewniają najwyższą odporność drzwi przesuwnych na włamanie, a co za tym idzie - najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony.

Schüco ASE 67 PD - Prezentacja produktu

System panoramicznych drzwi przesuwnych to idealne rozwiązanie dla każdego typu budynku i zastosowania, od mieszkania poprzez dom jednorodzinny, willę, aż po luksusowy apartament.

Przekonaj się sam!

Schüco ASE 67 PD - Prezentacja produktu

Rafael Kampmann, kierownik ds. zarządzania produktem w zakresie systemów przesuwnych, przedstawia kluczowe cechy nowej generacji systemu Panorama Design - Schüco ASE 67 PD.

Właściwości i zalety

Duża elastyczność
Dzięki prostocie łączenia różnych profili skrzydeł i ościeżnic system zapewnia bardzo elastyczną realizację potrzeb i życzeń klientów.

Racjonalne wykonawstwo
Dzięki prostej logice systemu i powtarzalnym procesom wytwórczym drzwi przesuwne można produkować szybko i ekonomicznie, nawet przy dużej różnorodności typów.

Specjalna technika klejenia skrzydła
Dzięki użyciu specjalnej taśmy klejącej na ramie skrzydła zmniejszono zużycie kleju. Skrzydła są klejone bardzo precyzyjnie dzięki zastosowaniu specjalnej ramy montażowej. Rozwiązanie to zwiększa efektywność produkcji.


 

Optymalne odprowadzanie wody
Prosta i logiczna technika systemowa zapewnia skuteczne odprowadzanie wody z ościeżnicy. Łatwe w wykonaniu kaskadowe odwodnienia gwarantują kontrolowane odprowadzanie wody.


Łatwy montaż prowadnicy
Łatwy montaż prowadnicy rolkowej bez użycia narzędzi, brak konieczności demontażu skrzydła i zastosowanie sprawdzonych typów rolek oraz geometrii gwarantują trwałość i najwyższą jakość.


Różne typy zamknięć
Nowy typ zamknięć stosowanych w strefie centralnej umożliwia także zaryglowanie nawet lekko otwartego skrzydła. Regulowane okucie zamka trójpunktowego ułatwia montaż elementu i umożliwia wyrównanie tolerancji produkcyjnych.

Nagrodzony

System przesuwny Schüco ASE 67 PD został uhonorowany nagrodami German Design Award 2020, Red Dot Award 2019 i iF Design Award 2019.

Masz pytania?

Z przyjemnością na nie odpowiemy

Nasi wyspecjalizowani, kompetentni doradcy są otwarci na wszelkie pytania, problemy i sugestie.