SCHÜCO SÜRME SİSTEMLER - YENİ NESİL

İster sürme ister kaldır-sür sistem olsun, Schüco’nun alüminyum sistem çözümleri ile yüksek kullanım konforu, ısı yalıtımı, güvenlik ve tasarım mükemmel bir şekilde kombine edilir. Dar profil ön görünümleri, maksimum ışık girişine sahip geniş yüzeyli üniteler sağlar.

SCHÜCO SÜRME SİSTEM ASS 77 PD

Schüco Panoramik Sürme Sistem ASS 77 PD ile oda yüksekliğinde, yerden tavana kadar camlı sürme sistemlerinin gerçekleştirilmesi mümkündür. Seçime bağlı olarak manuel veya elektronik kumanda edilebilir. Dar hatlı ön profil görünümleri ve esnek tasarım imkanları ve ayrıca her talebe uygun ideal ısı yalıtımı, mimarları ve inşat sahiplerini aynı şekilde etkiler.

Diğer bilgiler

SCHÜCO SÜRME SİSTEM ASE 67 PD

Yeni Schüco Panoramik Sürme Sistem ASE 67 PD, konfor ve tasarıma yönelik tüm ihtiyaçları karşılamak için geliştirilmiştir. Zemin seviyesindeki eşik, kolay geçiş sağladığı gibi, kasa, binanın duvarlarına entegre edilebilir. Bu, dar profiller ile kombinasyon halinde maksimum şeffaflık sağlar. Sistem, sade tasarımı sayesinde sadece göz alıcı değildir aynı zamanda görünüş ve dokunuş olarak da alışılmış Schüco kalitesini temsil eder.

Diğer bilgiler

SCHÜCO SÜRME SİSTEM ASE 60/80

Schüco, yeni Sürme Sistem Platformu ASE 60/80 ile yeni boyutlara açılıyor: Profil sistemleri, iyileştirilmiş yalıtım bölgeleri ile tüm montaj derinliklerinde belirgin şekilde iyileştirilmiş, hatta pasif ev seviyesinde ısı yalıtım değerleri sunar (80 mm baz montaj derinliğinde). Aynı şekilde modüler mekanizma sistemleri, sadece sürme değil, bir kaldır-sür mekanizması olarak da kullanılabilir, çünkü bileşenler birkaç istisna dışında aynıdır.

Diğer bilgiler

ŞİMDİ İNDİR!

SCHÜCO SÜRME SİSTEMLERİ GÜNCEL BROŞÜRLER İLE DETAYLI İNCELEYİN

SORULARINIZ MI VAR?

SORULARINIZI BEKLİYORUZ

Tüm sorularınız, sorunlarınız ve önerileriniz için uzman ve güvenilir muhatap kişilerimiz mevcuttur.