Więcej niż widok – systemy przesuwne Schüco

Dzięki swoim systemom przesuwnym Schüco tworzy przestrzenne połączenie pomiędzy wnętrzem i otoczeniem. Niezakłócony i nieograniczony widok na zewnątrz, wzbudza emocje wewnątrz. Uruchomienie skrzydła poprzez dotyk lub dźwięk zachęca do wyjścia na zewnątrz. Wnętrze staje się zewnętrzem, przestrzeń powiększa się, napływa świeże powietrze, a widok staje się nieograniczony. To coś więcej niż widok!

Widok

To, co do nas przemawia, naprawdę inspiruje, to niezakłócony widok z domu na naturę. Obraz tego, co jest daleko przed nami i tego, co znajduje się gdzieś pomiędzy.

ZOBACZ

Dotyk

Do uruchomienia systemów przesuwnych Schüco, wystarczy tylko lekkie dotknięcie, delikatne naciśnięcie lub płynne pociągnięcie ręką.

POCZUJ INNOWACJĘ

Ruch

Maksimum komfortu, najwyższe bezpieczeństwo i bogaty wybór dopasowanych rozwiązań - nasze systemy przesuwne wtapiają się w architekturę w taki sposób, że można je łatwo przeoczyć.

DOŚWIADCZ POSTĘPU

Rozwiązania

Systemy przesuwne Schüco to synonim innowacyjnej technologii, holistycznego podejścia do designu oraz funkcjonalności w minimalistycznej formie.

WIĘCEJ NA TEMAT ROZWIĄZAŃ

Więcej niż widok

Systemy przesuwne Schüco — zobacz nasz film!

Masz pytania?

Z przyjemnością na nie odpowiemy

Chętnie prześlemy Ci więcej informacji i skontaktujemy Cię z Twoim osobistym doradcą Schüco.