SCHÜCO SLANKIOSIOS SISTEMOS - nauja karta

Kas tai bebūtų – Schüco slankiosios ar pakeliamos ir nustumiamos sistemos su aliuminio sisteminiais sprendimais, su jais tarpusavyje puikiai dera itin patogus varstymas, šilumos izoliacija, saugumas ir dizainas. Didelių išmatavimų elementus, pro kuriuos į patalpos vidų patenka maksimaliai šviesos, padeda užtikrinti siauri profiliai.

Slankioji sistema Schüco ASS 77 PD

Pasirinkus panoraminio dizaino slankiąją fasadų sistemą Schüco ASS 77 PD, galima įgyvendinti patalpos aukščio slankiąsias konstrukcijas su stiklo plotais, siekiančiais nuo grindų iki pat lubų. Sistema gali būti rankinio valdymo arba automatinė. Grakštūs profiliai, derinami su lanksčiais dizaino variantais bei visus poreikius tenkinančia šilumos izoliacija, įtiks tiek architektams, tiek užsakovams.

Sužinokite daugiau

Slankioji sistema Schüco ASE 67 PD

Nauja panoraminio dizaino slankioji fasadų sistema Schüco ASE 67 PD sukurta siekiant patenkinti visus komforto ir dizaino poreikius. Patogų judėjimą garantuoja visiškai į grindis įleistas slenkstis, o šoninis rėmas slepiasi pastato sienose. Visa tai, derinant su siaurais profiliais, reiškia maksimalią skaidrią zoną. Dėl puristinio dizaino sistema yra ne tik vizualiai patraukli, bet ir akivaizdžiai įkūnija įprastinę Schüco kokybę.

Sužinokite daugiau

Slankioji sistema Schüco ASE 60/80

Sukūrusi naująją slankiųjų sistemų platformą ASE 60/80, Schüco vienu ypu atvėrė net kelias naujas galimybes: dėl patobulintų izoliavimo zonų profilių sistemos pasižymi reikšmingai geresnėmis termoizoliacinėmis charakteristikomis atitinkančiomis net pasyvaus namo standartų reikalavimus. Ši taip pat modulinė apkaustų sistema tinkama naudoti ne tik kaip slankioji, bet ir kaip pakeliama bei nustumiama apkaustų konstrukcija, nes jos mazgai, daugeliu atvejų, yra identiški.

Sužinokite daugiau

Ar turite klausimų?

Laukiame Jūsų užklausų

Visus Jūsų klausimus ir pasiūlymus išklausys mūsų ekspertai.