1. Spracovatelia
  2. Schüco Plus

Schüco Plus - výkonný program pre Váš podnikateľský úspech

V každej kríze sa skrýva príležitosť. Využime to na rýchlejší postup vpred.

Sme si istí, že aj z globálnej krízy, ako je tá súčasná, sa môžete dostať silnejší - musíte len vedieť ako ju zvládnuť. Pre nás to znamená nesedieť a nečakať, kým sa všetko vráti do normálu. Ide o proaktivitu v prospech našich zákazníkov a partnerov. A to je presne to, čo robíme s programom Schüco Plus!


NAŠE PLUS PRE SPRACOVATEĽOV

Chceme ponúknuť našim partnerom skutočnú pridanú hodnotu s atraktívnymi balíčkami produktov a služieb, ako aj komplexnými digitálnymi riešeniami. Podrobne skúmame existujúce procesy, vytvárame jasné stimuly, a tým vytvárame základy pre úspešné budúce podnikanie.

Aj keď je súčasná situácia výzvou: Teraz je ten správny čas na premýšľanie a jednanie - v rovnocennom partnerstve.


Prehľad akciových balíčkov

Okenné systémy

Bezbariérové ​​okenné systémy. Pre dnešok. Na zajtra. Pre budovy s budúcnosťou.

Výstavba v budúcnosti znamená tiež budovanie bezbariérových prístupov - nielen na riešenie výziev demografických zmien. Na základe aspektov prístupnosti, rozpoznateľnosti, priechodnosti a použiteľnosti znamená prístupnosť to, že každý môže využívať všetky bezbariérové ​​prvky svojho bytového priestoru nezávisle a vo veľkej miere bez vonkajšej pomoci. Prístupnosť je preto podstatným aspektom pri vývoji a optimalizácii udržateľných systémov Schüco, ako je Schüco AWS.Zistiť viac

 


Dverové systémy

Bezbariérové ​​dverové systémy. Pre dnešok. Na zajtra. Pre budovy s budúcnosťou.

Výstavba v budúcnosti znamená tiež budovanie bezbariérových prístupov - nielen na riešenie výziev demografických zmien. Na základe aspektov prístupnosti, rozpoznateľnosti, priechodnosti a použiteľnosti znamená prístupnosť to, že každý človek môže využívať všetky bezbariérové ​​prvky svojho bytového priestoru nezávisle a vo veľkej miere bez vonkajšej pomoci. Prístupnosť je preto podstatným aspektom pri vývoji a optimalizácii udržateľných systémov Schüco, ako je Schüco AD UP.


Zistiť viac

 

Fasádne systémy

Najvyššia tepelná izolácia vo fasádnom systéme Schüco FWS 50/60

Moderná udržateľná architektúra dnes neznamená iba stavbu sofistikovaných budov s vysokokvalitným dizajnom, ale aj dosiahnutie maximálnej energetickej účinnosti a najlepších hodnôt U. Platforma fasádneho systému Schüco FWS dosahuje štandardne optimálnu tepelnú izoláciu pomocou inteligentnej technológie izolátora. Portfólio siaha od štandardnej tepelnej izolácie cez tepelnú izoláciu HI až po certifikáciu SI k pasívnym domom.


Zistiť viac

 


Schüco FWS 50/60: Optimalizované z hľadiska dizajnu, spracovania a efektívnosti

Fasáda Schüco FWS 50 / FWS 60 určuje štandardy v oblasti spracovania a energetickej účinnosti. Predmontované komponenty systému zaisťujú napr. rýchle a efektívne výrobné procesy v dielni. Stĺpikovo-priečniková fasáda ponúka pri realizácii zvislých fasád a svetlíkov širokú škálu dizajnových možností v bežných pohľadových šírkach.


Zistiť viac

Posuvné systémy

Bezbariérové ​​posuvné systémy. Pre dnešok. Na zajtra. Pre budovy s budúcnosťou.

Výstavba v budúcnosti znamená tiež budovanie bezbariérových prístupov - nielen na riešenie výziev demografických zmien. Na základe aspektov prístupnosti, rozpoznateľnosti, priechodnosti a použiteľnosti znamená prístupnosť to, že každý človek môže využívať všetky bezbariérové ​​prvky svojho bytového priestoru nezávisle a vo veľkej miere bez vonkajšej pomoci. Prístupnosť je preto zásadným aspektom pri vývoji a optimalizácii udržateľných systémov Schüco, ako je Schüco ASE 60 / 80.HI.


Zistiť viac

Schüco LA 10 - mini "revolúcia" vo výrobe okien

Nový automat na posuvové tyče Schüco LA 10 je malou „revolúciou“ pre každú výrobu okien. V kombinácii s dátovým centrom Schüco Fabrication Data Center (FDC) je teraz spracovanie kovania Schüco SimplySmart ešte spoľahlivejšie, jednoduchšie a rýchlejšie. Inteligentné duo preberá všetky kroky procesu od výpočtu po automatické dierovanie a rezanie na dĺžku - pre širokú škálu typov otvárania, veľkostí krídel a tried odolnosti.

Zistiť viac o akciovom balíčku

SchüCal – nový produktový a licenčný model

Dlhé licenčné obdobia, ťažkopádne zmluvy, čakanie na hardvérové ​​kľúče, chýbajúce funkcie v archivovanej verzii SchüCal - to všetko je prekážkou v každodennom podnikaní. Nedostatok kvalifikovaných zamestnancov a ekonomická neistota si vyžadujú flexibilné využitie personálu a softvéru. S najnovším produktom a licenčným modelom spoločnosti SchüCal nastavujeme nový štandard pre toto odvetvie.


Zistiť viac o akciovom balíčku

SchüCal s pridanými funkciami - vyskúšajte teraz

Nový produktový a licenčný model SchüCal popnúka množstvo funkcií v individuálne prispôsobených úrovniach konfigurácie. Vstupujete do sveta SchüCal alebo chcete využiť flexibilné možnosti optimalizovaného licenčného modelu a digitálne rozvíjať svoju spoločnosť? Potom usilovne vyskúšajte nové funkcie SchüCalu a nechajte sa presvedčiť o početných výhodách a využitiach - a to všetko bez toho, aby ste sa museli dlhodobo zaviazať a platiť náklady na softvér.


Zistiť viac o akciovom balíčku