1. Spoločnosť
  2. O Schüco

O Schüco

Schüco vyvíja a ponúka systémové riešenia pre okná, dvere, fasády, posuvné konštrukcie, bezpečnostnú techniku a ochranu proti slnku. Popri týchto inovatívnych produktoch pre obytné a komerčné budovy, špecialista na opláštenie budov ponúka poradenstvo a digitálne riešenia pre všetky fázy stavebného projektu - od počiatočnej myšlienky cez plánovanie a výrobu až po montáž. Sortiment výrobkov a služieb je doplnený o stroje na výrobu a cyklus trvalej udržateľnosti 360°.

S vyše 5.400 zamestnancami po celom svete sa Schüco usiluje byť dnes i v budúcnosti lídrom odvetvia v oblasti technológií a služieb. Spoločnosť neustále vyvíja a testuje nové produkty a služby pre opláštenie budov, pričom zohľadňuje súčasné trendy a štandardy trhu. 12.000 spracovateľov, projektantov, architektov a investorov spolupracuje so spoločnosťou Schüco na medzinárodnej úrovni. Spoločnosť pôsobí vo viac ako 80 krajinách a v roku 2018 dosiahla obrat 1,670 miliárd eur.

Schüco má 5.400 pracovníkov a 12.000 partnerov vo viac ako 80 štátoch.

INDIVIDUÁLNE RIEŠENIA A INOVÁCIE SO SYSTÉMOM – FIREMNÁ BROŽÚRA SCHÜCO

Získajte viac informácii o Schüco: počnúc obchodným modelom, cez cieľové skupiny, až po podnikateľskú zodpovednosť.

Stiahnite si teraz firemnú brožúru (pdf, 7.4 MB)


Nová firemná prezentácia Schüco

Elegantne, jasne a zrozumiteľne vyjadrujeme svoje posolstvo.

Stiahnite si teraz našu novú firemnú prezentáciu (pptx, 112 MB)

Made for More -nový korporátny film

Schüco je označenie pre inovatívne okenné, dverné a fasádne systémy, ktoré spĺňajú najvyššie nároky na dizajn, komfort a bezpečnosť a zdvíhajú latku z hľadiska energetickej úspornosti. Nový korporátny film ukazuje, že Schüco ponúka ešte oveľa viac: Made for More.
Inšpirujte sa filmom

Bližšie informácie