Bezpečné bydlení se Schüco

Udělejte zlodějům čáru přes rozpočet

Bezpečná okna Schüco

Váš větší komfort a bezpečnost

Na jedné straně estetika a komfort bydlení – na druhé pak bezpečnost. Tím se vyznačují okenní systémy Schüco – s pokrokovou funkčností a širokým výběrem kování, klik a nejrůznějších barevných variant.

Klidný život a spánek – s bezpečnými okny Schüco

Pocit bezpečí je velmi spojen s jistotou, že jste spolehlivě chráněni před větrem a nepříznivým počasím, ale také před zločinci. Tuto jistotu poskytují neviditelně a přesto velice efektivně okna značky Schüco. Ovšem vetší zabezpečení proti vniknutí by nemělo jít na vrub estetického designu. Hliníková okna Schüco s vnitřním kováním poskytují vysokou základní ochranu ve třídě až RC 2 (WK2), kterou lze pomocí dodatečných bezpečnostních uzamykacích prvků zvýšit až na třídu 3 (RC3). Tuto nabídku pak zaokrouhlují uzamykatelné kliky v designu Schüco, jakož i automatizační systémy, které poskytují komfortní elektronickou kontrolu uzavření/uzamčení oken při opouštění domu s funkcí hlášení.


Další informace o bezpečných oknech

Bezpečné vchodové dveře

Dejte jim vlastní výraz

Atraktivní a přesto bezpečné – hliníkové či plastové vchodové dveře značky Schüco zaujmou svým vzhledem, který si můžete uzpůsobit zcela podle svých individuálních požadavků. S vysokou bezpečností na prvním místě.

Chrání dnem i nocí

Vchodové dveře Schüco lze vybavit – zcela podle osobních potřeb – nejmodernějšími uzamykacími systémy, jako je např. Schüco SafeMatic, jakož i další širokou škálou vybavení. Vedle mechanických bezpečnostních prvků nabízí Schüco také elektronické komponenty, které spolehlivě zabezpečí a zkomfortní Vaše vchodové dveře. Systém ovládání dveří Schüco Door Control System (DCS) obsahuje různé individuální moduly elektronické vstupní kontroly a dálkové komunikace s dveřmi.

Bezpečné posuvné dveře Schüco

Požitek ze světla a transparentnosti bez obav ze zlodějů

Světlo je elixírem života a vytváří příjemnou atmosféru bydlení. S posuvnými systémy značky Schüco vytvoříte transparentní, prosvětlené prostory, které mohou sahat až do venkovní zahrady. Pocit, který si vychutnáte.

Bezstarostné bydlení – s bezpečnými posuvnými dveřmi Schüco

Zabezpečení se značkou Schüco, to není jen dobrý pocit, to je jistota. S inovační technikou, která je neviditelná, ale přitom velmi účinná. Kdy se posuvné dveře automaticky zavřou a zablokují. A kdy máte mnohem levnější pojistku.

Hliníkové posuvné systémy značky Schüco splňují prakticky všechny požadavky v ohledu na funkčnost, komfort a design – a kromě toho vyhovují vysokým nárokům na bezpečnost. Velkou výhodou je stabilita materiálu z hliníkových profilů, která tak přispívá ke zvýšení ochrany před vniknutím. Zde je v závislosti na variantě vybavení systémů posuvných dveří možná ochrana proti vniknutí až ve třídě odolnosti 2 (RC2).

Když chcete odcházet s pocitem absolutního bezpečí:
společnost Schüco dodává na přání integrovaný monitoring otevření a uzavření s funkcí zpětného hlášení pro elektronickou kontrolu uzavření při opuštění domu. Tento monitorovací systém obsahuje také rozhraní pro napojení do automatizovaného řízení budovy, a může být proto kombinován s alarmovými systémy. Tak je možné zcela individuálně zvýšit bezpečnost domu a rodiny.

Další informace o bezpečných posuvných dveřích

Udělejte si bezpečnostní test

Ruku na srdce
Co se Vaší bezpečnosti a ochrany Vašeho domova týče, neměli byste dělat žádné kompromisy. Udělejte si čas a vyplňte náš bezpečnostní test. S okny, vchodovými dveřmi a posuvnými systémy značky Schüco ochráníte celou rodinu i svůj majetek.

Stáhnout bezpečnostní test

Váš kontakt

Vše o bezpečnosti

Jste stavebník a rádi byste se s námi spojili na téma bezpečnosti? Jsme připraveni odpovědět na Vaše dotazy.