BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

Díky oknům a dveřím Schüco
se hlídací psi budou nudit

UČIŇTE PRVNÍ KROK K ZABEZPEČENÍ VAŠÍ DOMÁCNOSTI!

Okna a domovní a posuvné dveře značky Schüco zajistí naprostou bezpečnost Vašeho domova. Neboť u Schüco je každé držadlo, každá inovace, každý hotový produkt zaměřen na jedno jediné: Vaší bezpečnost. Veškeré procesy jsou přitom od počátku vzájemně provázány a jsou garancí perfektní ochrany proti vniknutí: od prvního nákresu přes vývoj až po výrobu, s celou řadou nejrůznějších testů ve vlastním technologickém středisku. Díky dlouhodobým zkušenostem je vše perfektně sladěno, díky čemuž jsou splněny všechny legislativní požadavky tříd odolnosti a Vy se můžete doma cítit naprosto bezpečně.

KONTAKTUJTE SCHÜCO PARTNERA A ZABEZPEČTE SI SVŮJ DOMOV

PREVENCE NAMÍSTO DODATEČNÝCH ÚPRAV

Abyste se mohli doma cítit kdykoliv příjemně a bezpečně, vyplatí se hned od počátku investovat do vlastního bezpečí. Schüco nabízí okna, domovní a posuvné dveře s nejmodernějšími uzamykacími systémy a širokou škálou příslušenství, které splní i ty nejnáročnější požadavky na zabezpečení Vaší domácnosti.

Jak odolné je okno,domovní či posuvné dveře proti pokusu o vniknutí, poznáte podle třídy odolnosti RC, která je definována evropskými normami. Policie doporučuje minimálně třídu odolnosti 2. Schüco Vám nabízí systémová řešení s třídou odolnosti až RC3, která optimálně ochrání Váš domov před nevítanými hosty.

INFORMACE O SCHÜCO PRODUKTECH PRO OCHRANU PROTI VLOUPÁNÍ

Když nám policie vysvětlila, že pachatelé potřebují jen několik sekund na to, aby vypáčili běžná okna, bylo nám jasné, že si budeme muset opatřit bezpečnější systém značky Schüco!

Rodina Weißbergerových, majitelé rodinného domu

ZLODĚJI VĚDÍ KUDY

Ve více než 90% případů vnikají pachatelé dovnitř nezabezpečenými okny, domovními či posuvnými dveřmi.

Legislativně stanovené třídy odolnosti vypovídají o tom, jak dlouho odolá okno či dveře pokusu o násilné vniknutí za použití různého nářadí. Trvá-li pokus o vniknutí několik minut, řada pachatelů své snahy ze strachu z jejich odhalení bezvýsledně ukončí. Proto platí: čím vyšší třída odolnosti, tím vyšší ochrana proti vniknutí. Policejní experti doporučují u soukromých domácností minimálně třídu odolnosti RC2. Okna, dveře a posuvné systémy značky Schüco se dodávají ve třídě odolnosti RC2 a vyšší.

Třída odolnosti 1 (RC1): Okna a dveře v této bezpečnostní třídě poskytují nejmenší ochranu proti vniknutí. Produkty této třídy odolnosti poskytují až 30 sekund základní ochranu proti fyzickému náporu, jako je prokopnutí, proskočení, proražení, vysazení či vytržení. Poskytují však jen minimální ochranu proti použití páčivých nástrojů.

Bezpečnostní třída 2 (RC2): Příležitostný pachatel se pokouší vniknout do uzamčeného prostoru za pomoci jednoduchého nářadí (šroubovák, kleště a klíny). Produkty s touto třídou odolnosti poskytují až 3 minutovou ochranu proti pokusu o násilné vniknutí.

Bezpečnostní třída 3 (RC3): Pachatel se pokouší vniknout do uzavřeného a uzamčeného prostoru za pomoci přineseného náčiní, jako např. šroubováku či páčidla. Produkty s touto třídou odolnosti odolávají pokusu o vniknutí až 5 minut.

TECHNOLOGICKÉ STŘEDISKO SCHÜCO:

Maximální bezpečnost ověřená nezávislými testy
Zabezpečení se značkou Schüco, to není jen dobrý pocit, to je jistota. Zárukou toho je inovační, testovaná technika oken, domovních a posuvných dveří značky Schüco, která sice není na první pohled patrná, ale je přesto velmi účinná. Tyto produkty spolehlivě splňují všechny požadované bezpečnostní normy. Garantem toho je nezávislé technologické středisko Schüco.

Před instalací oken a dveří Schüco ve Vaší domácnosti, je jejich výbava a funkčnost testována v technologickém středisku Schüco. Starají se o to úseky mechaniky, životnosti a bezpečnosti. Okna a dveře zde musí absolvovat řadu dlouhých zátěžových testů a simulací reálných pokusů o vniknutí.

VÍCE INFORMACÍ O TECHNOLOGICKÉM STŘEDISKU

JISTOTA JE JISTOTA: S OKNY, DVEŘMI A POSUVNÝMI SYSTÉMY SCHÜCO NEMAJÍ ZLODĚJI ŽÁDNOU ŠANCI

Lupičské znaky – tajný jazyk zlodějů. V minulosti se zlodějské bandy vzájemně varovali křídou namalovanými znaky, které poskytovali údaje o příslušném objektu zájmu. Řešení značky Schüco Vám zabezpečí domov a znesnadní život všem nevítaným hostům. Aby zůstalo jen u pokusu o vniknutí.

Váš kontakt

Vše o bezpečnosti

Jste stavebník a rádi byste se s námi spojili na téma bezpečnosti? Jsme připraveni odpovědět na Vaše dotazy.