Nová generácia posuvných systémov Schüco

S hliníkovými systémami značky Schüco možno perfektne vzájomne kombinovať vysoký komfort ovládania a tepelnej izolácie, bezpečnosť a vynikajúci dizajn – či už ide o jednoduché posuvné systémy alebo o posuvné systémy so zdvihom. Štíhle pohľadové profily veľkoformátových prvkov zaručujú maximálny prísun denného svetla.

Posuvný systém Schüco ASS 77 PD

S panoramatickým posuvným systémom Schüco ASS 77 PD sa dajú realizovať posuvné systémy so zasklením na výšku celého podlažia – od dlážky až po strop. Ovládanie je voliteľne buď manuálne nebo elektronické. Tento flexibilný dizajnový systém presvedčivo pôsobí na architektov a stavebníkov predovšetkým vďaka štíhlym pohľadovým profilom a optimálnej tepelnej izolácii, ktorá spĺňa akékoľvek nároky.

Posuvný systém Schüco ASE 60/80

S novou platformou posuvného systému ASE 60/80 preniká Schüco do celkom nových dimenzií: profilové systémy s optimalizovanými izolačnými zónami výrazne zvyšujú tepelno-izolačné parametre pri všetkých stavebných hĺbkach, a to až na úroveň pasívneho domu (pri stavebnej hĺbke 80). Aj modulárne systémy kovania možno použiť ako pri posuvných, tak aj pri zdvižno-posuvných systémoch, lebo jednotlivé konštrukčné komponenty sú okrem niekoľkých málo výnimiek identické.

Máte otázky?

Tešíme sa na Vaše otázky

Na všetky otázky, problémy a podnety máme pre Vás špecializovaných a spoľahlivých kontaktných partnerov.