Nová generace posuvných systémů Schüco

Ať již se jedná o jednoduché posuvné systémy či posuvné systémy se zdvihem - s hliníkovými systémy značky Schüco lze vzájemně perfektně kombinovat vysoký komfort ovládání, tepelnou izolaci, bezpečnost a design. Štíhlé pohledové profily velkoformátových elementů zaručují maximální přívod denního světla.

Posuvný systém Schüco ASS 77 PD

S panoramatickým posuvným systémem Schüco ASS 77 PD lze realizovat posuvné systémy se zasklením o výšce celého podlaží - od podlahy až po strop. Ovládání je volitelně buď manuální, nebo elektronické. Tento flexibilní designový systém přesvědčuje architekty a stavebníky především úzkými pohledovými profily a optimální tepelnou izolací splňující jakékoliv nároky.

Posuvný systém Schüco ASE 60/80

S novou platformou posuvného systému ASE 60/80 proniká Schüco do zcela nových dimenzí: profilové systémy s optimalizovanými izolačními zónami výrazně zvyšují tepelně-izolační hodnoty u všech stavebních hloubek, a to až na úrovni pasivního domu (u stavební hloubky 80). Také modulární systémy kování lze použít jak u posuvných, tak i zdvižně-posuvných systémů, neboť jednotlivé konstrukční komponenty jsou, až na několik málo výjimek, identické.

Máte dotazy?

Budeme se těšit na Vaše dotazy

Na všechny dotazy, problémy a podněty pro Vás máme specializované a spolehlivé kontaktní partnery.