Schüco ASS 77 PD

Nejnovější generace panoramatického designu

Panoramatický designový systém ASS 77 PD s maximální transparentností se vyznačuje štíhlými pohledovými šířkami a skrytým dveřním rámem. Ovládání je volitelně buď manuální, nebo elektronické. Kompletní systém nabízí flexibilitu a bezpečnost v oblasti plánování, výroby a montáže. Posuvný systém ASS 77 PD byl oceněn švýcarským certifikátem Minergie.

Panoramatický design posuvného systému Schüco ASS 77 PD se vyznačuje minimální šířkou profilů pro zaháknutí od 37 mm a skrytě zabudovaným hlavním i křídlovým rámem. Vedle těchto estetických výhod splňuje systém ty nejnáročnější požadavky na komfort a bezpečnost. Automatická posuvná a blokovací technika integrovaná do profilů poskytuje maximum pohodlného ovládání. Vysokou bezpečnost ovládání zajišťuje mimo jiné integrovaná ochrana proti přiskřípnutí a do stropu zapuštěné infračervené snímače pro kontrolu průchozího prostoru. Inteligentní senzorika pak garantuje maximální míru komfortu a bezpečnosti až v bezpečnostní třídě 4.

Schüco ASS 77 PD - produktová animace

S posuvným systémem Schüco ASS 77 PD (Panorama Design) lze realizovat posuvné systémy se zasklením o výšce celého podlaží. Tento systém přesvědčuje štíhlými pohledovými profily, flexibilními možnostmi uspořádání i optimální tepelnou izolací splňující jakékoliv nároky.

Přehled předností

PRO MAXIMÁLNÍ VOLNOST

 • Štíhlé pohledové šířky profilů a skrytý dveřní rám garantují tomuto panoramatickému designovému systému maximální transparentnost.

S MINIMÁLNÍ POHLEDOVOU ŠÍŘKOU

 • Tento panoramatický designový systém boduje svou úzkou pohledovou šířkou v místě zaháknutí (od 30 mm).

AŽ ZA ROH

 • Pro více volného prostoru v rohových místech, a to jak uvnitř tak i zvenčí, nabízí panoramatický designový systém celoskleněné fixní nebo otvíravé 90° rohy.

RŮZNÉ TYPY OTVÍRÁNÍ

 • Ať již 90° rohy či 2- nebo 3-kolejnicové typy otvírání – nyní je možno ještě flexibilněji realizovat prosvětlená architektonická řešení s maximální transparentností.

FLEXIBILNÍ V USPOŘÁDÁNÍ KŘÍDEL

 • Symetrické nebo asymetrické uspořádání křídel – podle toho, jaký architektonický koncept sledujete, podobě křídel nejsou stanoveny žádné meze.

KOMPATIBILNÍ S FWS 35 PD

 • Díky homogenní kombinaci s posuvnými elementy fasády FWS 35 PD můžete vytvořit designově velice atraktivní rohové prostory s neomezeným výhledem.

OVLÁDÁNÍ STISKEM KNOFLÍKU

 • S osvědčenou technologií KNX je možno ovládat posuvná křídla příslušným spínačem nebo pomocí mobilního zařízení (např. iPadu).

INTEGROVANÉ MADLO O VÝŠCE KŘÍDLA

 • Komfortní manuální ovládání je podpořeno optimalizovaným konceptem uzávorování. Alternativně je k dispozici také uzamykatelná varianta.

INTELIGENTNÍ TECHNOLOGIE

 • Inteligentní senzorická a softwarová technologie garantuje maximální komfort ovládání bez »přídavných bezpečnostních brzd«.

PLYNULE

 • Zmenšená konstrukční výška osazovacího rámu (90 mm) zajišťuje plochý práh a pohodlný přechod zevnitř ven.

ODOLNÉ PROTI VNIKNUTÍ

 • Panoramatický designový posuvný systém nabízí ochranu proti vniknutí až třídy RC 2. Na objednávku je k dispozici také alternativní RC-výbava.

ENERGETICKÉ

 • Manuální verze byla oceněna švýcarským certifikátem Minergie. Celosvětově uznávanou jakostní značkou pro novostavby i starší modernizované objekty všech kategorií.

Tři varianty: vhodné do každé klimatické zóny

systémová varianta s maximální tepelnou izolací

Schüco ASS 77 PD.SI

Posuvný systém Schüco ASS 77 PD.SI (Super Insulation) umožňuje realizaci velkoformátových posuvných stěn s profily z nejmodernějšího, pultrudovaného, skleněnými vlákny vyztuženého plastu (GFK). Nové a moderní materiály a technologie ochranných povlaků zaručují jedinečnou tepelnou izolaci v hodnotách od Uw = 0,85 W/(m2K). Elegantní posuvný systém přitom poskytuje maximální transparentnost a přívod světla.

tepelně izolovaná systémová varianta

Schüco ASS 77 PD.HI

Posuvný systém Schüco ASS 77 PD.HI (High Insulation) nabízí excelentní komfort s prakticky neomezenými možnostmi vzhledu a maximální transparentností. Velmi efektivní spojení hliníku s různými plasty umožňuje dosahovat vynikajících tepelně-izolačních hodnot od Uw = 1,0 W/(m2K). Zajímavý vzhled vytváří zdokonalený posuvný systém Schüco ASS 77 PD.HI manual s integrovaným ovládacím madlem o výšce křídla. Díky tomu tento posuvný systém nabízí nejen pohodlné ovládání, nýbrž také atraktivní vzhled křídla.

neizolovaná systémová varianta

Schüco ASS 77 PD.NI

Tento neizolovaný posuvný systém s tepelnou izolací od Uw = 1,9 W/(m2K) je vhodný především do teplejších klimatických zón a vnitřních prostorů. A jako u ostatních systémových variant mohou architekti s posuvným systémem Schüco ASS 77 PD.NI (Non Insulation) realizovat nejrůznější kreativní řešení světlem prosvícených místností.

Vyznamenaný

Ocenění

Systém Schüco ASS 77 PD představuje velkoformátový posuvný systém s maximální transparentností. Tento posuvný systém získal v roce 2012 hned tři ocenění: if product design award, if product design award gold a reddot design award best of the best.

Přesvědčuje pohledovými šířkami od 37 mm ve středovém řezu a skrytým, bezbarierovým dveřním rámem. Ještě větší transparentnost zajišťuje celoskleněné rohové řešení. Inovační řešení vodících kolejnic pro křídla o hmotnosti do 500 kg umožňuje pohodlné a tiché otvírání a zavírání.

Mnohokrát oceněno

Posuvný systém Schüco ASS 77 PD obdržel mnoho prestižních designových cen. Mimo jiné cenu Red Dot Design Award 2012 a iF Product Design Award 2012, nově pak iF Desing Award 2018 a Red Dot Award 2018 za "Seamless Combination" - kombinaci posuvného a fasádního systému v Panorama Designu.

Máte dotazy?

Budeme se těšit na Vaše dotazy

Na všechny dotazy, problémy a podněty pro Vás máme specializované a spolehlivé kontaktní partnery.