Schüco ASE 60/80

HLINÍKOVÉ POSUVNÉ SYSTÉMY

DOZVĚDĚT SE VÍCE!

Platforma posuvného systému Schüco ASE 60/80

Nová dimenze architektonické volnosti

Nové požadavky moderního bydlení a života vyžadují promyšlená a kreativní řešení. Absolutní bezbariérovost, vysoký komfort a klasický design – s novou generací posuvného systému Schüco ASE 60/80 lze individuálně splnit prakticky jakékoliv požadavky.

Schüco ASE 60/80 - produktová animace

Nové požadavky moderního bydlení a života vyžadují promyšlená a kreativní řešení.

Schüco ASE 60/80 nastavuje zcela nová měřítka

Schüco kontinuálně a velice důsledně optimalizuje stávající, osvědčené produkty. Výsledkem tohoto nepřetržitého vývoje je nová platforma posuvného systému ASE 60/80 (Aluminium Sliding Element). U koncepčního návrhu přitom byla na prvním místě nejen myšlenka jednotné platformy, ale také optimalizace zpracování. Schüco tak s touto novou platformou proniká do zcela nových dimenzí: profilové systémy s optimalizovanými izolačními zónami výrazně zvyšují tepelně-izolační hodnoty u všech stavebních hloubek, a to až na úrovni pasivního domu (u stavební hloubky 80). Všechna provedení tohoto systému – 1-, 2- a 3-kolejnicové jsou kromě toho založeny na multifunkčních profilech, které umožňují optimální použití stejných dílů. Také modulární systém kování lze použít jak u posuvných, tak i zdvižně-posuvných systémů. Konstrukční komponenty jsou u obou stavebních hloubek, až na několik málo dílů, identické. Rozšířené spektrum velikostí, atraktivní vzhled profilů a řešení pro zamezení bimetalových efektů doplňující nejmodernější tepelnou izolaci – díky těmto přednostem lze realizovat nejrůznější architektonické požadavky.

Design a komfort

Úzký profil pro zaháknutí Design Line
Pro zajištění maximální transparentnosti je alternativně k dispozici velice úzký profil pro zaháknutí o šířce pouhých 40 mm.

Systémová bezbariérovost
S prahem Design Line v úrovni podlahy lze snadno zajistit bezbariérový přístup zevnitř ven.

Redukovaná pohledová šířka
Redukovaná pohledová šířka rámu vytváří celkově velice atraktivní vzhled.

Úplné zakrytí drážky pro upevnění kování
Pro zdůraznění pohledového designu jsou všechny komponenty kování na křídle zakryty lemovkou. 

Flexibilní možnosti uzávorování
Pro zachování klasického vzhledu lze uzamykací čepy alternativně upevnit namísto dveřního rámu do rámu křídla.

Schüco SmartStop/SmartClose
Integrované moduly SmartStop a SmartClose měkce přibržďují křídlo. A co více: podle příslušné verze je křídlo přitaženo do uzavřené pozice, čímž je usnadněno jeho uzamčení.

Architektura a technologie

POSUVNÝ A ZDVIŽNĚ-POSUVNÝ SYSTÉM SCHÜCO ASE 80.HI

Posuvný a zdvižně-posuvný systém Schüco ASE 80.HI je kombinací hliníku s nejmodernější tepelnou izolací na úrovni pasivního domu pro udržitelnou architekturu. Tato generace se vyznačuje vyšší hmotností a většími rozměry křídla, v kombinaci s designem a komfortem.

POSUVNÝ A ZDVIŽNĚ-POSUVNÝ SYSTÉM SCHÜCO ASE 60

Nový posuvný a zdvižně-posuvný systém Schüco ASE 60 přesvědčuje excelentními tepelně-izolačními hodnotami a širokou nabídkou architektonických variant, designu a komfortu. Díky tomu lze realizovat nejrůznější individuální požadavky na velkoformátové elementy.

Různé způsoby otvírání
Nové typy otvírání 1-, 2- a 3-kolejnicových systémů rozšiřují nabídku nejrůznějších úprav.

Maximální transparentnost
Velkoformátové elementy křídel o rozměrech až 3,5 m x 3,2 m nebo 3,2 m x 3,5 m vytváří příjemnou atmosféru pokojového klima.

Modulární profilový systém
Všechny varianty systému jsou založeny na profilových modulech s minimálním počtem profilů – díky tomu lze modulárně a flexibilně realizovat nejrůznější řešení elementů.

Vysoké hmotnosti křídel
K dispozici jsou tři hmotnostní třídy až do 600 kg. Díky vysoce jakostním komponentům lze pohodlně ovládat i velkoformátová křídla.

Velká bezpečnost
Moderní kování z vnějšku neviditelnými bezpečnostními komponenty garantují maximální míru zabezpečení, aniž byste se museli zříci estetického designu.

Větší flexibilita
Díky nejnovější platformě kování lze z několika málo systémových komponentů realizovat dvě rozdílné možnosti ovládání – posuvné a zdvižně-posuvné řešení.

Modulární a upravitelný profilový systém se skvělou tepelnou izolací

Modulární a upravitelný profilový systém platformy posuvného systému ASE 60/80 nabízí možnost realizace určitých stupňů tepelné izolace. Pro vysoké nároky na tepelnou izolaci – až na úrovni pasivního domu – je k dispozici stavební hloubka 80. Došlo k celkovému zjednodušení manipulace a zpracování: různé varianty otvírání lze v rámci příslušné stavební hloubky realizovat pomocí minimálního počtu profilů. Díky možnosti integrace dalších nejrůznějších funkcí, poskytuje tato nová platforma posuvného systému maximální míru modularity.

Ocenění

Posuvný systém Schüco ASE 60/80 získal ocenění Red Dot Design Award 2018. Kvalitní design je zdůrazněn skrytými komponenty kování na křídle a čistým vzhledem osazovacího rámu s nevyčnívajícími zamykacími prvky a skrytými drážkami i v otevřeném stavu. Modulární a upravitelný profilový systém kromě toho umožňuje optimální přizpůsobení tepelné izolace až na úrovni pasivního domu.

Máte dotazy?

Budeme se těšit na Vaše dotazy

Na všechny dotazy, problémy a podněty pro Vás máme specializované a spolehlivé kontaktní partnery.