1. Producenci
  2. Schüco Plus

Schüco Plus – Program wsparcia Twojego biznesu

W każdym kryzysie jest szansa. Wykorzystajmy ją, aby razem szybciej iść do przodu.

Jesteśmy przekonani, że nawet z takiego globalnego kryzysu, jak obecny, można wyjść silniejszym. Trzeba tylko wiedzieć, jak sobie z nim poradzić. My nie chowamy głowy w piasek i nie czekamy aż wszystko znowu będzie "normalnie". Dla nas oznacza to działanie teraz, z korzyścią dla naszych Klientów i Partnerów. To właśnie robimy w programie Schüco Plus!


NASZ PLUS DLA PRODUCENTÓW

Chcemy zaoferować naszym Partnerom prawdziwą wartość dodaną: atrakcyjne pakiety produktów i usług oraz kompleksowe rozwiązania cyfrowe. Kwestionujemy to, co już istnieje, tworzymy zauważalne bodźce i tym samym kładziemy podwaliny pod udany biznes w przyszłości.

Nawet jeśli obecna sytuacja stanowi wyzwanie teraz jest właściwy czas, aby o tym pomyśleć i działać - w partnerstwie i na równych warunkach.

Przegląd pakietów promocyjnych

Systemy okienne

Systemy okienne bez barier: Na dzisiaj. Na jutro. Dla budynków z przyszłością

Budowanie z myślą o przyszłości oznacza również budowanie bez barier - ale nie tylko po to, by sprostać wyzwaniom związanym ze zmianami demograficznymi. W aspekcie dostępności, rozpoznawalności, wygody i łatwości obsługi, brak barier oznacza, że każdy może samodzielnie i w dużej mierze bez pomocy z zewnątrz korzystać ze wszystkich elementów swojej przestrzeni życiowej. Brak barier jest zatem kluczowym aspektem rozwoju i optymalizacji zrównoważonych systemów Schüco, takich jak Schüco AWS i Schüco AD UP.

Zapoznaj się z pakietem

 

Systemy drzwiowe

Schüco AD UP - system drzwiowy do wszystkich zastosowań

System drzwi Schüco AD UP (Aluminium Door Universal Platform) łączy w sobie wysoką stabilność z doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi dzięki 5-komorowej konstrukcji profilu. Modułowy system uszczelnień i skalowalność właściwości systemu w ramach danej głębokości zabudowy umożliwiają zwiększenie szczelności i dostosowanie współczynnika Uf  do indywidualnych wymagań.                 

Zapoznaj się z pakietem

Systemy drzwiowe bez barier: Na dzisiaj. Na jutro. Dla budynków z przyszłością.

Budowanie z myślą o przyszłości oznacza również budowanie bez barier - ale nie tylko po to, by sprostać wyzwaniom związanym ze zmianami demograficznymi. W aspekcie dostępności, rozpoznawalności, wygody i łatwości obsługi, brak barier oznacza, że każdy może samodzielnie i w dużej mierze bez pomocy z zewnątrz korzystać ze wszystkich elementów swojej przestrzeni życiowej. Brak barier jest zatem kluczowym aspektem rozwoju i optymalizacji zrównoważonych systemów Schüco, takich jak i Schüco AD UP

Zapoznaj się z pakietem

 

Systemy fasadowe

Maksymalna izolacyjność cieplna w systemach fasadowych Schüco FWS 50/60

Nowoczesna, zrównoważona architektura oznacza obecnie nie tylko realizację wyrafinowanych budynków i wysokiej jakości design, ale także zapewnienie maksymalnej efektywności energetycznej dzięki doskonałym wartościom współczynnika U. Systemy fasadowe wchodzące w skład platformy Schüco FWS zapewniają w standardzie optymalną izolacyjność cieplną dzięki inteligentnym izolatorom. Portfolio obejmuje systemy w wersji standardowo izolowanej, wersji HI oraz wersji SI certyfikowanej przez Instytut Budownictwa Pasywnego.

Zapoznaj się z pakietem

 

Systemy przesuwne

Systemy przesuwne bez barier: Na dzisiaj. Na jutro. Dla budynków z przyszłością

Budowanie z myślą o przyszłości oznacza również budowanie bez barier - ale nie tylko po to, by sprostać wyzwaniom związanym ze zmianami demograficznymi. W aspekcie dostępności, rozpoznawalności, wygody i łatwości obsługi, brak barier oznacza, że każdy może samodzielnie i w dużej mierze bez pomocy z zewnątrz korzystać ze wszystkich elementów swojej przestrzeni życiowej. Brak barier jest zatem kluczowym aspektem rozwoju i optymalizacji zrównoważonych systemów Schüco, takich jak Schüco ASE 60/80.HI.
 

Zapoznaj się z pakietem

SchüCal - nowy produkt i model licencjonowania

Długie okresy licencyjne, kłopotliwe umowy, czekanie na klucze sprzętowe, brakujące funkcje w zamówionej wersji programu SchueCaL - wszystko to nie sprzyja codziennej pracy. Brak wykwalifikowanych pracowników i niepewność ekonomiczna wymagają elastycznego wykorzystania personelu i oprogramowania. Dzięki najnowszym produktom i modelowi licencjonowania oprogramowania SchueCAL wyznaczamy nowy standard w branży.

Zapoznaj się z pakietem