1. Firma
  2. O firmie Schüco
  3. Grupa OTTO FUCHS

Grupa OTTO FUCHS

Spółka - matka Schüco International KG

Od 1964 roku Schüco jest spółką córką firmy OTTO FUCHS KG i należy do Grupy OTTO FUCHS.

W oparciu o wieloletnie doświadczenia, dzięki pionierskim działaniom, wysokiej innowacyjności, kreatywnemu myśleniu i działaniu stworzyliśmy grupę przedsiębiorstw, które dziś znajdują się w światowej czołówce. 

W głównej siedzibie w Meinerzhagen zatrudnionych jest prawie 3000 pracowników.

Jako innowacyjny partner w rozwoju grupa OTTO FUCHS wspiera swoich klientów poprzez indywidualne koncepcje i rozwiązania w obszarach związanych z przemysłem lotniczym, kosmicznym, samochodowym, budowlanym oraz budowy maszyn i urządzeń. Działania zorientowane na klienta oraz planowe stosowanie wieloletniego know-how dotyczącego materiałów i ich obróbki w zakresie obróbki plastycznej, wytłaczania i walcowania skutkują powstawaniem nowych, coraz bardziej konkurencyjnych produktów.

Grupa OTTO FUCHS opracowuje i wytwarza innowacyjne półprodukty i komponenty ze stopów aluminium, magnezu, miedzi, tytanu i niklu w zamkniętym cyklu technologicznym, od przygotowania produkcji poprzez ich formowanie aż po obróbkę i montaż. Własne laboratorium nie tylko zapewnia ciągłą kontrolę jakości, ale optymalizuje i rozwija nowe stopy, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów.

Dalsze informacje: www.otto-fuchs.com

Co mają ze sobą wspólnego Porsche, Audi i BMW? FELGI PRODUKCJI OTTO FUCHS!

 

Marka felg OTTO FUCHS (Fuchsfelge®):
Dla wielu odbiorców felgi Fuchs są nierozerwalnie związane z marką Porsche. Klasyczne Porsche nie istnieje bez tej legendarnej felgi - felgi Fuchs. Jednakże felga Fuchs to dużo więcej niż "tylko" koło Porsche: dla Grupy OTTO FUCHS to perfekcja wykuwana w firmie OTTO FUCHS. To kombinacja doskonałego materiału, najnowocześniejszych procesów produkcyjnych, długoletniego doświadczenia i sztuki rękodzielniczej. W taki sposób w kolejnych krokach produkcyjnych powstają kute dzieła sztuki przeznaczone dla Państwa samochodów.

Dalsze informacje: www.fuchsfelge.de

Kontakt

OTTO FUCHS KG

Derschlager Straße 26
58540 Meinerzhagen

Skrytka pocztowa 1261
58528 Meinerzhagen

Tel.: +49 2354 73-0
Faks: +49 2354 73-201

e-mail: info@otto-fuchs.com
www.otto-fuchs.com

Z tego działu

Dowiedz się więcej

Wartości korporacyjne
Historia
Profil firmy