1. Firma
  2. O firmie Schüco

O firmie Schüco

Schüco Grupa rozwija i sprzedaje systemy okien, drzwi, fasad, systemy przesuwne oraz systemy zapewniające bezpieczeństwo i ochronę przeciwsłoneczną. Oprócz tych innowacyjnych produktów przeznaczonych do budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego specjalista w zakresie powłok budynków oferuje także doradztwo i rozwiązania cyfrowe na każdym etapie procesu budowlanego – od pomysłu i wzornictwa aż po wykonawstwo i montaż. Portfolio produktów i usług uzupełnione o maszyny produkcyjne zapewnia pełen cykl 360° zrównoważonego rozwoju.

Zatrudniając ponad 5400 osób na całym świecie Schüco Grupa pracuje na obecną i przyszłą pozycją lidera w zakresie technologii i usług w swojej branży. Firma nieprzerwanie tworzy i testuje nowe produkty powiązane z powłokami budynku uwzględniając aktualne trendy rynkowe i obowiązujące normy. Schüco Grupa współpracuje na całym świecie z 12 000 producentami, projektantami oraz architektami. Firma działa aktywnie w ponad 80 krajach i w 2018 roku osiągnęła roczny obrót w wysokości 1,670 miliarda euro.

Firma zatrudnia 5400 pracowników i współpracuje z 12 000 firm partnerskich w ponad 80 krajach świata.


INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA I INNOWACJE SYSTEMOWE  - BROSZURA O FIRMIE SCHÜCO

Dowiedz się więcej o firmie Schüco: od modelu biznesowego, poprzez grupy docelowe po szeroko rozumianą odpowiedzialność przedsiębiorstwa.

Broszura o firmie Schüco do pobrania (pdf, 7.4 MB)

Made for More - film o firmie Schüco

Zobacz w filmie o Schüco, w jaki sposób idee stają się rzeczywistymi budynkami. Najważniejsze kompetencje wyróżniające firmę Schüco to projektowanie, dostarczanie, dystrybucja i doradztwo w zakresie zrównoważonych rozwiązań powłok budynków. W centrum wszelkich działań — przyszłościowe przestrzenie, w których ludzie będą mieszkać i pracować.

Poznaj szczegóły