1. Firma
  2. O firmie Schüco

O firmie Schüco

Wraz ze światową siecią partnerską firm z branży metalowej, PVC-U, elektrycznej, architektów, projektantów i inwestorów Schüco tworzy zrównoważone powłoki budynków, skupiając szczególną uwagę na człowieku i jego potrzebie pozostawania w harmonii z naturą i technologią. Spełnieniu najwyższych wymagań w zakresie wzornictwa, komfortu i bezpieczeństwa towarzyszy efektywność energetyczna, przyczyniająca się do redukcji emisji CO2 i ochrony konwencjonalnych źródeł energii.

Firma oraz jej dywizje - metalowa i PVC-U dostarczają szerokiej gamy produktów do budynków nowych i modernizowanych, zapewniając spełnienie indywidualnych wymagań we wszystkich strefach klimatycznych. W każdej fazie procesu budowlanego wszyscy jego uczestnicy są wspierani przez kompleksową ofertę serwisową. Firma Schüco, z ponad 4.750 pracownikami oraz 12.000 firm partnerskich, aktywnie działa w 80 krajach na całym świecie. W 2016 roku osiągnęła roczny obrót w wysokości 1,46 miliarda euro.

Firma zatrudnia 4.750 pracowników i współpracuje z 12.000 firm partnerskich w ponad 80 krajach świata.


INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA I INNOWACJE SYSTEMOWE  - BROSZURA O FIRMIE SCHÜCO

Dowiedz się więcej o firmie Schüco: od modelu biznesowego, poprzez grupy docelowe po szeroko rozumianą odpowiedzialność przedsiębiorstwa.

Broszura o firmie Schüco do pobrania (pdf, 3.9 MB)

Made for More - film o firmie Schüco

Zobacz w filmie o Schüco, w jaki sposób idee stają się rzeczywistymi budynkami. Najważniejsze kompetencje wyróżniające firmę Schüco to projektowanie, dostarczanie, dystrybucja i doradztwo w zakresie zrównoważonych rozwiązań powłok budynków. W centrum wszelkich działań — przyszłościowe przestrzenie, w których ludzie będą mieszkać i pracować.

Poznaj szczegóły