1. Om Schüco
  2. Kontakt
  3. Avdeling Schüco Norge

Team Schüco Norge

Schüco International KG avd. Norge

Besøksadresse:
Helsfyr Atrium, Innspurten, 0663 Oslo

Postadresse:
Postboks 56 Bogerud, N-0621 Oslo
Tel.: 23 13 40 80
E-post: norge@schueco.com

Showroom:
Helsfyr Atrium, Innspurten 15
Åpningstider: mandag-fredag kl. 09.00 - 15.00
(Lunsjtid 11.30 - 12.30)
Husk å kontakte oss for å avtale tid.

Gøran Karlsen

Country Manager Schüco Norge
Tel.: 90 04 49 04
E-post: gkarlsen@schueco.com

Sabrina Wagner

Assistent Schüco Norge - i mammaperm
Tel: 45 84 78 37
E-post: swagner@schueco.com

Anna-Lena Schomburg

Vikarierende assistent Schüco Norge
Tel: 45 84 78 37
E-post: alschomburg@schueco.com

Marketing

Hanne Sofie Flem Bjørkestøl

Marketing Manager 
Tel.: 97 96 96 36
E-post: hsflem@schueco.com


Prosjektrådgivning

Thomas Aasen

Large Project Manager
Tel: 92 26 94 77
E-post: taasen@schueco.com

Tom Erik Wiger

Byggteknisk ingeniør
Tel: 90 88 28 12
E-post: tewiger@schueco.com

Jardar Kilsti Nordeng

Byggteknisk ingeniør
Tel: 95 76 44 70
E-post: jknordeng@schueco.com

Kunderådgivning

Ellen Tidemann

Area Sales Manager
Tel.: 92 45 10 50
E-post: etidemann@schueco.com

Bestillinger og logistikk

Ingrid Aaslund

Bestilling/Logistikk
Tel.: 45 84 55 96
E-post: iaaslund@schueco.com

Teknisk support

Håkon Eggestad

Teknisk sjef
Tel.: 95 12 88 53
E-post: heggestad@schueco.com

Siri Ruud Røgeberg

Byggteknisk koordinator
Telefonnummer: 96 70 03 00
E-post: sroegeberg@schueco.com

Tomasz Zamrzycki

Byggteknisk rådgiver
Tel.: 45 84 76 17
E-post: tzamrzycki@schueco.com

Ben-Vidar Pedersen

Byggteknisk rådgiver
Tel.: 95 43 80 77
E-post: bvpedersen@schueco.com

Samim Azimi

Byggteknisk rådgiver
Tel: 93 06 46 25
E-post: sazimi@schueco.com

PVC

Ben-Vidar Pedersen

Byggteknisk rådgiver
Tel.: 95 43 80 77
E-post: bvpedersen@schueco.com