1. APIE ĮMONĘ
  2. Apie Schüco

Apie Schüco

Schüco projektuoja ir tiekia sisteminius langų, durų, fasadų, slankiųjų konstrukcijų, apsaugos technikos ir saulės kontrolės sprendimus. Greta šių pažangių produktų, skirtų gyvenamiesiems ir administraciniams pastatams, pastato išorinio apvalkalo specialistas teikia konsultacijas ir skaitmeninius sprendimus visuose statybos projekto etapuose – nuo pradinės idėjos, projektavimo ir gamybos iki montavimo. Įmonės produktų ir paslaugų asortimentą papildo gamybos įrengimai ir 360° tvaraus gyvavimo ciklas.

Turėdama daugiau nei 5650 darbuotojų visame pasaulyje Schüco siekia šiuo metu ir ateityje būti šios šakos lydere, kalbant apie technologijas ir aptarnavimą. Be to, įmonė nuolat projektuoja ir išbando naujus produktus ir paslaugas visam pastato apvalkalui, atsižvelgdama į naujausias rinkos tendencijas ir standartus. Schüco visame pasaulyje bendradarbiauja su 12000 gamintojų, projektuotojų, architektų ir investuotojų. Įmonė veikia daugiau nei 80 šalyse, jos metinė apyvarta 2019 metais siekė 1,750 milijardų eurų.

5650 darbuotojų ir 12000 partnerių daugiau nei 80 šalių.

Made for More: pristatome naują filmą apie įmonę

Schüco pasisako už naujoviškas langų, durų ir fasadų sistemas, kurios tenkina aukščiausius reikalavimus dizainui, komfortui ir saugumui bei kuriomis nustatomi nauji efektyvaus energijos naudojimo standartai.

Pažiūrėkite naują filmą apie įmonę ir sužinokite, kad Schüco siūlo daug daugiau: Made for More.

Pamatykite filmą ir pasisemkite įkvėpimo.

Sužinokite daugiau