1. Zpracovatelé
 2. Výrobky
 3. Okna
 4. AWS 75 PD.SI

Atraktivní hliníkové otvíravé elementy s velmi štíhlými profily, které lze použít jako klasická vložená okna či okenní pás, nebo je začlenit do fasádních systémů Schüco

Spojení vzhledu a funkčnosti je vedle energetické efektivity v současnosti základním předpokladem realizace moderních obvodových plášťů. S novým oknem Schüco AWS 75 PD.SI Panorama Design nabízí Schüco poprvé otvíravý element s minimalizovanou vnitřní i venkovní pohledovou šířkou profilů, jenž optimálně a komplexně splňuje tyto architektonické požadavky. Základem jsou vzájemně perfektně sladěné systémové vlastnosti: plošně integrovaný vnitřní vzhled profilu křídla a minimalizované šířky těsnění, maximální transparentnost daná štíhlými pohledovými šířkami profilů z vnitřku i vnějšku, harmonizované pohledové šířky v pevném poli a otvíravý element pro vytvoření sjednoceného obrazu rámu. Progresivní okenní systém Schüco AWS 75 PD.SI Panorama Design se navíc může pochlubit neviditelným odvodněním a čistým designem daným úzkými profily.

Perfektně sladěné architektonické řešení nabízí např. integraci nového, vysoce tepelně izolovaného otvíravého elementu do Schüco fasády FWS 35 PD, jakož i možnost kombinace s úzkým neprůhledným ventilačním křídlem Schüco AWS 75 PD VV.SI.

 • Různé možnosti použití, např. jako rohové sloupky, statické sloupky, symetrické a asymetrické sloupky
 • Rozsáhlé portfolio nářadí a nástrojů pro usnadnění lepení
 • Jednoduché a procesně spolehlivé lepení pomocí pásky bez jakýchkoliv prodlev
 • Jednoduché a ekonomické lepení skel na bázi běžných izolačních skel (ift-směrnice VE 08/3 – Podklady pro posuzování lepených zasklívacích systémů)
 • Racionální zpracování s integrovanými funkcemi, např. rohový kus s integrovaným odvodněním
 • Stabilní a opticky vysoce kvalitní rohové prvky - díky úchytům skel z ušlechtilé oceli a jednodílným rohovým kusům
 • Maximální používání stejných dílů v rámci systému a systémové stavebnice Schüco AWS
 • Ekonomické procesy zpracování Schüco SimplySmart

Galerie

Technické informace

Dokumentace

Texty pro výbérová rízení

CAD-soubory

Zkušební protokoly