1. Zpracovatelé
  2. Výrobky
  3. Automatizace budov
  4. TipTronic SimplySmart
Zpět na přehled

Schüco TipTronic SimplySmart

Nová generace skrytého mechatronického kování s minimalizovanou hlučností a velkými roztečemi otevření

Schüco TipTronic SimplySmart nastavuje nové standardy skryté hnací techniky. Tato inovační generace kování nabízí nejen nejtišší kompletně skrytý pohon na trhu, nýbrž také kompletně vyzkoušený systém skládající se z pohonu, kování a profilového systému – vše od jednoho výrobce. Další novinkou jsou obrovské rozteče otevření a velikosti elementů, což umožňuje použití Schüco TipTronic SimplySmart prakticky u všech okenních řad Schüco s nejrůznějšími typy otvírání.

Toto mimořádně tiché, mechatronické kování napojené do automatizovaného řízení objektu splňuje nejrůznější požadavky v ohledu na energetickou efektivitu, komfort a bezpečnost: např. v oblasti odvětrávání místností, odvodu splodin (NRWG), přirozeného ochlazování během noci či odolnosti proti vniknutí - a to jak v obytné, tak i nebytové sféře.

Realizovat lze také nejrůznější způsoby ovládání Schüco TipTronic SimplySmart: vedle manuálního pomocí kliky či pokojového tlačítka lze použít také mobilní koncové přístroje, jako např. tablety či smartphony. Perfektní řešení ovládání těžkých či nepřístupných oken a nadsvětlíků.

  • Maximum použití stejných dílů: úsporné skladování a ekonomická výroba
  • Optimalizovaný postup montáže zaručuje spolehlivé zpracování
  • Nový intuitivní software pro jednoduché uvedení do provozu a zadávání parametrů jednotlivých okenních elementů

Galerie