1. Zpracovatelé
  2. Schüco Plus

Schüco Plus - Akční nabídka pro Váš obchodní úspěch

Každá krize skýtá nové šance. Využijme jich, abychom ji společně překonali.

Jsme přesvědčeni, že ze současné z globální krize můžeme vyjít posíleni - jen je nutno vědět, jak na to. Naším názorem je, že bychom neměli strkat hlavu do písku a čekat, až se vše vrátí do „normálu“. Je nutno jednat, ku prospěchu našich zákazníků a partnerů. A přesně k tomu je určena nová akční nabídka Schüco Plus!


NÁŠ PLUS PRO ZPRACOVATELE

Chceme našim partnerům nabídnout skutečnou přidanou hodnotu: atraktivní produktové a servisní balíčky a komplexní digitální řešení. Monitorujeme stávající stav, iniciujeme podněty a klademe tak základy úspěšného budoucího podnikání.

I když je momentální situace tíživá, měli bychom společně přemýšlet a jednat se zaměřením na budoucnost - jen tak překonáme tuto těžkou dobu.

Přehled akčních balíčků

Okenní systémy

Bezbariérové okenní systémy. Pro dnešek. Pro zítřek. Pro domy budoucnosti.

Udržitelné stavitelství znamená také bezbariérové stavitelství - a to nejen za účelem řešení problémů demografických změn. Bezbariérovost je synonymem dosažitelnosti, rozpoznatelnosti, průchodnosti a obslužnosti, možností, kdy si každý člověk může uspořádat všechny bezbariérové prvky svého obytného prostoru dle svých vlastních potřeb a využívat je převážně bez cizí pomoci. Bezbariérovost je proto podstatným aspektem při vývoji a optimalizaci udržitelných systémů Schüco, např. Schüco AWS. 

Více o akčním balíčku

 


Bezrozetová designová okenní klika Schüco – s plynulým přechodem

Okenní kliky musí splňovat vysoké nároky na funkčnost a design. Zprostředkovávají spojení mezi stavebním prvkem a člověkem. Proto je velmi důležité použít kliky, které harmonicky ladí s okolním prostředím a dobře padnou do ruky. Uzamykatelné provedení pak brání vniknutí do domu a zvyšuje pocit bezpečí.

Více o akčním balíčku

 


Dveřní systémy

Bezbariérové dveřní systémy. Pro dnešek. Pro zítřek. Pro domy s budoucností.

Udržitelné stavitelství znamená také bezbariérové stavitelství - a to nejen za účelem řešení problémů demografických změn. Bezbariérovost je synonymem dosažitelnosti, rozpoznatelnosti, průchodnosti a obslužnosti, možností, kdy si každý člověk může uspořádat všechny bezbariérové prvky svého obytného prostoru dle svých vlastních potřeb a využívat je převážně bez cizí pomoci. Bezbariérovost v životním a pracovním prostředí je proto podstatným aspektem při vývoji a optimalizaci udržitelných systémů Schüco, jako např. Schüco AD UP.

Více o akčním balíčku

 

Posuvné systémy

Bezbariérové posuvné systémy. Pro dnešek. Pro zítřek. Pro domy s budoucností.

Udržitelné stavitelství znamená také bezbariérové stavitelství - a to nejen za účelem řešení problémů demografických změn. Bezbariérovost je synonymem dosažitelnosti, rozpoznatelnosti, průchodnosti a obslužnosti, možností, kdy si každý člověk může uspořádat všechny bezbariérové prvky svého obytného prostoru dle svých vlastních potřeb a využívat je převážně bez cizí pomoci. Bezbariérovost v životním a pracovním prostředí je proto podstatným aspektem při vývoji a optimalizaci udržitelných systémů Schüco, jako např. Schüco ASE 60/80.HI.
 

Více o akčním balíčku

Posuvné systémy Schüco Panorama Design: výhody maximální transparentnosti

Vaši zákazníci shání posuvné dveře, které propojí interiér s venkovním prostředím a jsou navíc architektonickým skvostem? Přesně tím je posuvný systém Schüco Panorama Design pro každý dům. Okenní rámy tohoto systému jsou ukryté v bočních zdech a ve stropě. Pohledové šířky profilů a stavební hloubky jsou proto minimální, okenní elementy jsou proto maximálně transparentní. 

Více o akčním balíčku

Protipožární systémy

Skryté kování – nový standard

Generaci skrytých, do profilu integrovaných dveřních závěsů Schüco charakterizuje architektonická myšlenka „redukce na to nejpodstatnější“. Kompaktní konstrukce tohoto kování splňuje vysoké architektonické požadavky a umožňuje také zcela bezbariérový přístup. Kování skryté uvnitř profilu je navíc dobře chráněno před znečištěním a nejrůznějšími povětrnostními vlivy. Seznamte se nyní s naším akčním balíčkem.

Více o akčním balíčku

SchüCal – nový produktový a licenční model

Dlouhodobé smluvní podmínky, pomalé vyřízení smlouvy, čekání na hardwarový klíč, chybějící funkce v objednané verzi SchüCal - to vše ztěžuje každodenní podnikání. Nedostatek kvalifikovaných pracovníků a ekonomické výkyvy, to vše vyžaduje flexibilní využití personálu a softwaru. S novým produktovým a licenčním modelem u SchüCal chceme nastavit nový standard v tomto oboru.

Více o akčním balíčku

SchüCal s rozšířenými funkcemi – vyzkoušejte a nechte se přesvědčit

Nový produktový a licenční model SchüCal nabízí mnoho funkcí v jednotlivých úrovních jeho vylepšení. Jste ve světě SchüCal nováčkem nebo chcete využít nové flexibilní možnosti optimalizovaného licenčního modelu a digitálně rozvíjet svou firmu? Pak vyzkoušejte nové funkce SchüCal a nechte se přesvědčit o mnoha jeho plusech a výhodách - aniž byste se předtím museli dlouhodobě vázat pořizovacími náklady za tento software.

Více o akčním balíčku