1. Privátní zákazníci
  2. Výrobky
  3. Zimní zahrady
  4. Vlastnosti

Vlastnosti našich zimních zahrad

Jaké vlastnosti by měla mít Vaše zimní zahrada? Dozvědět se více.

Modulární konstrukce

Zimní zahrady - flexibilní konstrukce

Od zimních zahrad se strohou, rovnou pultovou střechou, až po polygonální modely v elegantním pavilonovém stylu - díky kombinaci různých elementů lze vytvořit vždy nové neotřelé půdorysné tvary. Základní rozměry a sklony střech se dají přizpůsobit Vašim individuálním požadavkům. Zimní zahrady Schüco se vyrábí na milimetr přesně podle Vašich požadavků. Neexistují žádné pevně dané rozměry.

Kontaktujte nás pro další informace

Pultdach
Pultdach- als Über-Eck-Lösung
Pultdach- mit "Solarknick"
Pultdach- als integrierte In-Dach-Lösung
Pultdach- mit Balkon-Integration
Pultdach- mit einseitigem Polygon
Pultdach- mit beidseitigem Polygon
Pultdach mit Polygon- als Über-Eck-Lösung
Polygon- als Über-Eck-Lösung

Terasové střechy

Dříve vytvářely terasy s dřevěnou pergolou a tmavými přístřešky velmi temné prostory. V současnosti tomu je jinak - terasové střechy Schüco vytváří světlé a prosvícené obytné prostory. Tyto transparentní terasové střechy se přitom svým nadčasovým designem tvarově a homogenně začlení do každé fasády.

Pultdach mit variabler Dachneigung
Pultdach - als Über-Eck-Lösung
Carport
Satteldach

ENERGETICKÁ ÚČINNOST

Optimální klima v každém ročním období

Se zimní zahradou Schüco získáte větší prosvětlený prostor, kde se budete cítit dobře. Velkoformátový skleněný plášť přitom pracuje jako velký akumulátor slunečního tepla a snižuje tak spotřebu externího přívodu tepelné energie z konvenčního topného systému. Neboť teplotní rozdíl mezi venkovním vzduchem a vlastním domem se zimní zahradou je nižší, než u domu bez zimní zahrady. Tím si vytvoříte ideální ochrannou zónu mezi vnitřním a vnějším prostorem – takzvanou vyrovnávací zónu. Energeticky úsporný účinek je dán přes den i v noci – a to i bez přímého slunečního záření.

Ochrana před vedrem v letním období

V létě může být pěkně "horko". S adekvátní protisluneční ochranou si můžete v zimní zahradě vychutnávat život i za horkých letních dnů:

  • Markýzy
  • Žaluzie
  • Protisluneční zasklení s vysokou reflexí snižuje ohřev
  • Přirozené nebo mechanické ventilační zařízení

Vyrovnávací zóna v zimním období

Teplotní rozdíl mezi venkovním vzduchem a vlastním domem se zimní zahradou je menší, než teplotní rozdíl u domu bez zimní zahrady. Tím si právě během studených dnů vytvoříte ideální ochranou zónu mezi vnitřním a venkovním prostorem - takzvanou vyrovnávací zónu. Energeticky úsporný účinek je dán jak přes den, tak i v noci - a to i bez přímého slunečního záření.

KOMFORT

Střešní ventilační okna

Přirozené větrání a chlazení.

Dobrá tepelná izolace snižuje energetické náklady, vede však současně ke zvyšování vlhkosti vzduchu a vyžaduje proto intenzivní odvětrávání. Důležité je přitom pravidelné větrání, aby se zamezilo nadměrnému zvlhčování prostorového vzduchu a tím i případné tvorbě plísní. Střešní ventilační okna zajišťují příjemnou výměnu vzduchu a brání hromadění vedra za slunečních dnů.

  • Jednoduché odvětrávání bez otevřených posuvných dveří
  • Brání vzniku plísní a hromadění vedra
  • Jednoduchá integrace

DESIGN

Neomezená architektonická volnost

Světlem prozářené zimní zahrady poskytují dobrý pocit domova a pohody za každého ročního období - nezávisle na větru a počasí. Ať již se jedná o malé či velké řešení, každá zimní zahrada Schüco je unikátem a je připravena na míru přesně podle individuálních představ stavebníka.

Rozmanité možnosti využití

Místo pro zimní zahradu Schüco se najde vždy, například na zelené ploše před obývacím pokojem, na místě zastřešené terasy nebo v předem určeném prostoru budované novostavby. Ať již se rozhodnete pro menší řešení či několikapatrovou zimní zahradu, se zimní zahradou značky Schüco si budete život užívat na té nejvyšší úrovni a těšit se z rozšířeného obytného prostoru.

Brilantní vzhled

Dodejte svému domu atraktivní barevný ráz! K našim zimním zahradám nabízíme široké spektrum designových řešení. Podle použitého materiálu rámů lze využít různých povrchových úprav:

Barvy RAL
Barevné eloxování

LEXIKON

Vysvětlení základních pojmů

Od A jako Automatizace až po T jako Tvary střech - jednoduchý slovníček základních pojmů.

Zum Lexikon

KONTAKTUJTE NÁS

Individuální poradenství

Pokud máte otázky k našim produktům, prospektům nebo hledáte firmu, která Vám naše produkty nainstaluje, obraťte se přímo na nás. Rádi Vám poradíme na tel. čísle 233 081 425 nebo na emailu.

Kontaktovat