1. Privátní zákazníci
 2. Výrobky
 3. Posuvné dveře
 4. Materiály

Materiály - optimální řešení

Máte možnost volby: hlíník nebo plast

Posuvné dveře z těchto materiálů Vám nabízí různé výhody. Hliník je extrémně tichý a snadno se s ním pohybuje. Plast naproti tomu nabízí velmi vysokou tepelnou izolaci.

Nabízíme Vám řešení, která splní Vaše osobní očekávání.

Hliník

Lehký a tichý chod, energetická účinnost

Posuvné a shrnovací hliníkové dveře vytváří prosvětlené prostory, nabízí dobrý výhled a zdůrazňují akcenty. Jejich konstrukce umožňuje vytvářet nové, velkorysé prostorové koncepty s lepší kvalitou bydlení. Všechny shrnovací a posuvné konstrukce přesvědčují lehkostí chodu a jednoduchým ovládáním. Proto jsou vhodné k univerzálnímu použití v privátní sféře.

 • Lehký materiál
 • Malé pohledové šířky
 • Optimální zvuková izolace
 • Posuvný systém Schüco ASS 77 PD

  Řada ASS 77 PD (Panoramatický Design) umožňuje realizaci velkoformátových posuvných systémů s maximální transparentností. Tato úprava se vyznačuje minimálními pohledovými šířkami profilů a osazovacím rámem, který je skrytě integrován do stavební konstrukce. Vedle designu přesvědčují tyto hliníkové posuvné dveře také vynikající tepelnou izolací až na úrovni standardu pasivního domu. Do profilu integrovaný pohon a ovládání poskytuje maximum komfortního ovládání.

 • Posuvný systém Schüco ASS 70.HI

  Vysoce tepelně izolovaný systém hliníkových posuvných dveří se zdvihem přesvědčuje perfektní vodotěsností, excelentní zvukovou izolací a odolností proti vniknutí až do třídy RC2/(WK2). ASS 70.HI vytváří tichý a snadno ovladatelný přístup na balkon, terasu nebo zimní zahradu. Jelikož posuvná křídla běží v jedné rovině, odpadají dveřní křídla otvíravá ven nebo dovnitř. Tím získáte více prostoru pro Vaše nápady o uspořádání interiéru.

 • Posuvný systém Schüco ASS 70 FD

  Svazky křídel těchto dveří lze velmi snadno a bez vynaložení větší síly poskládat dovnitř či ven, nebo je posunout doprava a/nebo doleva. Křídla se přitom pohybují velmi tiše po vodících lištách a jsou bezpečně ukotvena nahoře i dole. Jednotlivé elementy jsou rychle a jednoduše skládány do úzkých kompaktních svazků a posouvány do strany. Tím vzniká perfektní spojení vnitřního a venkovního prostředí.

0/0

Plast

Excelentní tepelná izolace a komfort

Plastové posuvné dveře značky Schüco s tepelně odděleným prahovým profilem se vyznačují skvělými tepelně-izolačními vlastnostmi. Vyberte si i Vy vhodnou variantu, která pasuje k daným stavebním podmínkám. Vaše individuální požadavky jsou přitom samozřejmě vždy na prvním místě.

 • Úzké pohledové šířky
 • Zvýšená ochrana proti vniknutí
 • Řada možností individuálního vzhledu
 • Schüco EasySlide

  Díky promyšleným vícekomorovým plastovým profilům, stavební hloubce 70 milimetrů a velmi kvalitnímu zasklení dosahuje Schüco EasySlide vynikajících tepelně-izolačních hodnot. Práh posuvných dveří se zdvihem je konstruován tak, aby bylo zajištěno tepelné odddělení venkovního a vnitřního prostoru. Tím je účinně eliminován studený podlahový prostor před tímto dveřním elementem. Inovační těsnící systém navíc garantuje maximální vodotěsnost a vzduchotěsnost, jakož i optimální zvukovou izolaci.

  • Maximální odolnost proti vniknutí
  • Velmi tichý systém se snadnou obsluhou
  • Plynulý, bezbarierový průchod
  • Široká nabídka jednobarevného provedení a dřevěných dekorů a hliníkové krycí lišty Schüco TopAlu
 • Schüco ThermoSlide

  Plastové posuvné dveře se zdvihem Schüco ThermoSlide jsou zárukou prosvětlených prostorů, pěkného výhledu a individuálního vzhledu. Jejich konstrukce umožňuje vytvářet nové, velkorysé prostorové koncepty s lepší kvalitou bydlení.

  Úspora energií neznamená jen přínos v oblasti ochrany klimatu, ale také finanční úsporu – a to je s ohledem na prudce rostoucí ceny energií v zájmu každého stavebníka. Díky​ promyšleným​ vícekomorovým​ plastovým​ profilům,​ stavební​ hloubce​ 82​ mm​ a​ kvalitnímu trojsklu​ dosahuje​ Schüco​ ThermoSlide​ vynikajících​ tepelně-izolačních​ hodnot​ na​ úrovni​ pasivního​ domu (Uw ≤ 0,8 W/(m²K)). To znamená vysoký komfort bydlení s příjemným, konstantním pokojovým klimatem a dodatečnou úsporu drahocenných energií a vysokých nákladů.

  • Maximální odolnost proti vniknutí
  • Maximální vzduchotěsnost a vodotěsnost, optimální zvuková izolace
  • Široká nabídka jednobarevných odstínů a imitací dřeva
0/0

LEXIKON

Vysvětlení základních pojmů

Od B jako Biometrie až k T jako Těsnost - jednoduchý slovníček základních pojmů.

Zum Lexikon

KONTAKTUJTE NÁS

Individuální poradenství

Pokud máte otázky k našim produktům, prospektům nebo hledáte firmu, která Vám naše produkty nainstaluje, obraťte se přímo na nás. Rádi Vám poradíme na tel. čísle 233 081 425 nebo na emailu.

Kontaktovat