1. O firmě
  2. O Schüco
  3. Skupina OTTO FUCHS

Skupina OTTO FUCHS

Mateřská společnost Schüco International KG

Schüco je od roku 1964 sesterskou společností OTTO FUCHS KG, společnosti skupiny OTTO FUCHS.

Z průkopnického zpracovávání kovů, na bázi bohatých zkušeností, z velké inovační síly a kreativního myšlení a jednání vznikla v průběhu let široce zastoupená skupina podniků, která v současnosti představuje mezinárodní špičku. 

V sídle společnosti v Meinerzhagenu je zaměstnáno kolem 3.000 spolupracovníků.

Skupina OTTO FUCHS je inovačním vývojovým partnerem zákazníků z letecké, kosmické, automobilové, stavební a strojní branže s individuálními a koncepty a řešeními. Jednání zaměřené na zákazníka a cílené používání vyzrálého Know-how v oblasti materiálů a technologií v oborech kování, lisování a válcování bylo základem vývoje stále nových, konkurence schopných výrobků.

Inovační polotovary a komponenty z hliníkových, hořčíkových, měděných, titanových a niklových slitin, to jsou výrobky, které skupina OTTO FUCHS vyvíjí a vyrábí ve vlastním uzavřeném hodnotovém řetězci - od výroby surového materiálu přes jeho transformaci až po zpracování připravené k zamontování. Vlastní laboratoř zajišťuje nejen neustálou kontrolu kvality materiálů, nýbrž optimalizuje a vyvíjí také nové slitiny pro nové výrobky požadované zákazníky.

Další informace: www.otto-fuchs.com

Co mají mj. společného Porsche, Audi a BMW? Disky značky FUCHS!

 

Značka disků Fuchs®:
Pro mnohé jsou disky Fuchs spojeny s Porsche. Klasický Porsche bez legendárního lopatkového kola - tzv. disku Fuchs - si prakticky nelze představit. Disk Fuchs je však více než "jen" kolo z Porsche: pro skupinu OTTO FUCHS představuje disk Fuchs kovanou dokonalost z dílny OTTO FUCHS. Je kombinací výkonného materiálu, nejmodernějšího způsobu výroby, desetiletých zkušeností a řemeslné dovednosti. Tak v mnoha náročných výrobních krocích vzniká kované mistrovské dílo pro Váš automobil.

Další informace: www.fuchsfelge.de

Kontakt

OTTO FUCHS KG

Derschlager Straße 26
58540 Meinerzhagen

Postfach 1261
58528 Meinerzhagen

Tel. +49 2354 73-0
Fax +49 2354 73-201

E-mail: info@otto-fuchs.com
www.otto-fuchs.com

Z této rubriky

Další informace

Firemní hodnoty
Historie
Profil firmy