1. O firmě
  2. O Schüco

O Schüco

Společně s celosvětovou sítí partnerů z oblasti zpracování kovů, plastů a elektrotechniky, dále architektů, projektantů a investorů vytváří firma Schüco International KG udržitelné opláštění objektů, a to ve vzájemné harmonii lidských potřeb, přírody a technologií. Systémy pro okna, dveře a fasády z hliníku a plastu splňují vysoké požadavky na design, komfort a bezpečnost. Zároveň díky energetické efektivitě redukují emise CO2 a přispívají tak k šetření přírodních zdrojů.

Schüco dodává na míru šité produkty pro novostavby i modernizace, vždy individuálně přizpůsobené požadavkům zákazníků a klimatickým podmínkám. Všechny zúčastněné strany jsou v každé fázi výstavby podporovány komplexní nabídkou služeb. Společnost Schüco je spolu s 4.630 zaměstnanci a 12.000 partnerskými firmami aktivní ve více než 80 zemích světa. Výše obratu v roce 2015 dosáhla hodnoty 1,430 miliardy eur.

S více než 4.630 spolupracovníky a 12.000 partnerskými podniky aktivní ve více než 80 zemích.

Made for More - nové firemní video

Schüco je zárukou inovačních okenních, dveřních a fasádních systémů, které splňují ty nejvyšší nároky kladené na design, komfort a bezpečnost a které nasazují měřítka v oblasti energetické účinnosti.

Nové firemní video ukazuje, že Schüco nabízí ještě mnohem více:​ Made for More.

Prohlédněte si toto video a nechte se inspirovat.

Detailní informace