1. O firmě
  2. O Schüco

O Schüco

Schüco vyvíjí a prodává systémová řešení pro okna, dveře, fasády, posuvné konstrukce, bezpečnostní systémy a protisluneční ochranu. Vedle inovativních produktů pro rezidenční a komerční budovy nabízí specialista v opláštění objektů konzultace a digitální podporu ve všech fázích stavebního projektu - od počáteční myšlenky přes plánování, výrobu až po instalaci. Portfolio produktů doplňují ještě výrobní stroje a trvale udržitelný 360° cyklus.

Po celém světě má více než 5.650 zaměstnanců, kteří dnes i do budoucna společně usilují o oborové prvenství v oblasti technologií a nabízených služeb. Proto společnost vyvíjí a testuje nové výrobky a služby pro opláštění budov. Přitom zohledňuje aktuální trendy a standardy. S firmou Schüco celosvětově spolupracuje 12.000 zpracovatelů, developerů, architektů a investorů. Je aktivní ve více než 80 zemích světa a v roce 2019 dosáhla obratu ve výši 1,750 miliardy EUR.

S více než 5.650 spolupracovníky a 12.000 partnerskými podniky aktivní ve více než 80 zemích.

INDIVIUÁLNÍ ŘEŠENÍ A SYSTÉMOVÉ INOVACE – PODNIKOVÁ BROŽURA SCHÜCO

Přečtěte si více o naší společnosti, o našem obchodním modelu, našich cílových skupinách a o naší zodpovědnosti.

Podniková brožura ke stažení (pdf, 7.4 MB)

Made for More - korporátní Schüco video

Podívejte se na náš firemní film. Jak se z myšlenky stává realita. Hlavními kompetencemi Schüca jsou vývoj, zajištění, distribuce a poradenství trvale udržitelných řešení pro opláštění budov. Máme přitom vždy na paměti příjemné prostředí pro bydlení i pro práci.

Detailní informace