1. O firmě
  2. O Schüco

O Schüco

Společně s celosvětovou sítí partnerů z oblasti zpracování kovů, plastů a elektrotechniky, dále architektů, projektantů a investorů vytváří firma Schüco International KG udržitelné opláštění objektů, a to ve vzájemné harmonii lidských potřeb, přírody a technologií. Systémy pro okna, dveře a fasády z hliníku a plastu splňují vysoké požadavky na design, komfort a bezpečnost. Zároveň díky energetické efektivitě redukují emise CO2 a přispívají tak k šetření přírodních zdrojů.

Schüco dodává na míru šité produkty pro novostavby i modernizace, vždy individuálně přizpůsobené požadavkům zákazníků a klimatickým podmínkám. Všechny zúčastněné strany jsou v každé fázi výstavby podporovány komplexní nabídkou služeb. Společnost Schüco je spolu s 4.750 zaměstnanci a 12.000 partnerskými firmami aktivní ve více než 80 zemích světa. Výše obratu v roce 2016 dosáhla hodnoty 1,460 miliardy eur.

S více než 4.750 spolupracovníky a 12.000 partnerskými podniky aktivní ve více než 80 zemích.

INDIVIUÁLNÍ ŘEŠENÍ A SYSTÉMOVÉ INOVACE – PODNIKOVÁ BROŽURA SCHÜCO

Přečtěte si více o naší společnosti, o našem obchodním modelu, našich cílových skupinách a o naší zodpovědnosti.

Podniková brožura ke stažení (pdf, 3.9 MB)

Made for More - korporátní Schüco video

Podívejte se na náš firemní film. Jak se z myšlenky stává realita. Hlavními kompetencemi Schüca jsou vývoj, zajištění, distribuce a poradenství trvale udržitelných řešení pro opláštění budov. Máme přitom vždy na paměti příjemné prostředí pro bydlení i pro práci.

Detailní informace