1. Architekti
  2. Výrobky
  3. Okna
  4. Corona CT 70

Schüco Corona CT 70 - základ dobrých oken

Univerzální systém Schüco Corona CT 70 AS s dobrou tepelnou izolací je jako systém dorazového těsnění znamenitou sérií pro modernizované objekty a novostavby. Základ pro systém Schüco Corona CT 70 tvoří 5-komorová konstrukce se stavební hloubkou 70 mm. Úzké pohledové šířky zajišťují hodně světla a díky dvěma těsnicím úrovním dokola nabízí dobrá protihluková ochrana těchto prvků uživatelům dodatečný komfort.

Schüco Corona CT 70 boduje svým vysokým zachycením tolerancí rozměrem těsnicí spáry 5 mm mezi osazovacím a křídlovým rámem, strojně narolovanými těsněními a optimálně dimenzovanými výztužnými komorami. Četné výztužné profily v rámu a křídle zajišťují podle statických požadavků pro nejvyšší stabilitu a životnost okna.

Flexibilní se systém ukazuje i v designu: Schüco Corona CT 70 je k dispozici v různých variantách kontur křídlových a osazovacích rámů. Systém je rovněž navázaný do barevného konceptu Schüco s Schüco TopAlu, Schüco AutomotiveFinish a Schüco UnlimitedFinish.

Bíle profily z okenního systému Schüco Corona CT 70 se dodávají s těsněními v moderními šedostříbrnými profily s foliovaným povrchem s černými těsněními.

  • Nápadné kontury s měkce zaoblenými a zkosenými pohledovými plochami
  • Různé výztužné profily v rámu a křídle, podle statických požadavků, pro nejvyšší stabilitu a životnost
  • Křídlové profily jsou k dispozici v různých konturách (Classic, Rondo, Vision a Accent)
  • Renovační rámy jsou speciálně přizpůsobeny stavebním požadavkům příslušné země určení
  • Speciálně pro holandský trh byl vytvořen geometricky inovační blokový rám s typickým holandským vzhledem dřevěných oken

Galerie

Technické informace

Dokumentace

Texty pro výbérová rízení

Prospekty